امام جمعه معمولان:

امام جمعه معمولان گفت:دهه فجر فرصت مناسبی تا دستاوردهای نظام را معرفی و خدماتی که در استان،شهرستان و بخش معمولان صورت گرفته را به مردم اطلاع رسانی کنیم.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام احمد حکیمی گیلانی امام جمعه معمولان در جلسه شورای اداری این بخش که با محوریت برنامه ریزی ایام دهه مبارک فجر در بخشداری برگزار شد با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب بر برگزاری باشکوه مراسم یوم الله22بهمن افزود:انقلاب اسلامی ایران مثل غدیر خم بوده و این بزرگترین نعمت که خداوند متعال آن را در اختیار مردم مسلمان ایران گذاشته است .

 وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از آیات قرآن کریم می باشد ادامه داد:، انقلاب اسلامی ایران یک حکومتی که دارای چهارچوب اسلامی است  و هیچ کجای دنیا هم این چنین حقوقی ندارد.

 امام جمعه معمولان با اشاره به انتخاب لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: شهرستان پلدختر و معمولان دستاوردهای خوبی در زمینه انتخاب لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی داشتند.

حجت الاسلام حکیمی  با قدر دانی از حضور مردم در تشییع و تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت:حضور باشکوه مردم ایران اسلامی که در تشیع جنازه ایشان کم نظیر بوده نشان دهنده عملکرد صحیح ایشان ، استواری ، استقامت ایشان در راه ولایت پذیری و ولایت مداری در راه هدفی که قبل و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از خود نشان داده است.

وی بیان کرد:از این حادثه بزرگ باید دست بگیریم که عملکرد و کارها را مردم می بینند و دلسوزی مسئولان را هم مدنظر دارند.

در پایان این جلسه از کشتی گیران تیم کشتی فرنگی معمولان که توانستند مقام اول مسابقاتی استانی کشتی را کسب کنند با اهدای جوایزی تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

منبع: بیان روز

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات