بخشدار معمولان:

خشدار معمولان گفت:در ایام دهه مبارک فجر،9پروژه عمرانی در معمولان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

به گزارش لرستان خبر، عباس محمودی بخشدار معمولان با اشاره به برنامه های دهه فجر در این بخش اظهار داشت:،در ایام الله شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ۹ طرح عمرانی کلنگ زنی و افتتاح می شود.

وی  اعتبار این پروژه ها را بالغ بر۱۶ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: کلنگ زنی گازرسانی به روستاهای زیودار و افرینه از پروژه های گازرسانی به روستاهای این بخش است.

محمودی تصریح کرد:در این ایام دیجیتال تلویزیونی و رادیویی روستاهای زیودار و جلگه خلج به بهره برداری می رسد.

بخشدار معمولان ادامه داد:،برق رسانی به روستای تیار و گازر دول از دیگر افتتاحیه های این ایام در معمولان است.

وی با اشاره به در دست اقدام بودن15پروژه عمرانی در معمولان گفت:امسال این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 180میلیون تومان برای آبادانی و پیشرفت معمولان در دست اقدام هستند.

محمودی با اشاره به اختصاص اعتباری بالغ بر 6میلیارد ریال برای احداث دیوار ساحلی معمولان گفت:دولت برای آبادانی و توسعه این بخش اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

بخشدار معمولان با اشاره به اینکه خیابان اصلی شهر معمولان شش سالی که آسفالت نشده است عنوان کرد:آسفالت لاین کند و تند رو این جاده از دغدغه های مردم بود که به همت شهرداری انجام شد و در این راستا جاده روستای افرینه به صورت کلی آسفالت شد.

این مسئول با تاکید براینکه ما در شهر کمترین کوچه ای را داریم که آسفالت نشده است اذعان داشت: درسال ۹۴ ،بیش از ۱۰ طرح عمرانی با اعتباری ۱ میلیارد ۶۵۰ میلیون تومان صورت گرفته است.

محمودی با بیان اینکه دراین دو سال کمترین روستا را داشته ایم که کار عمرانی صورت نگرفته باشد یادآورشد: حدود ۵میلیارد تومان برای آسفالت جاده های روستایی هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: امسال روستاهای آبشار افرینه و غارکوگان  به عنوان روستاهای هدف گردشگری شهرستان انتخاب شده اند.

 

انتهای پیام/

منبع: بیان روز

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات