دبیر کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان لرستان خبرداد :

علیرضا معتمدی در نشست تخصصی کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان لرستان، از تخصیص اعتبار برای تجهیزباشگاه های خصوصی در استان خبرداد .

به گزارش لرستان خبر، در نشست تخصصی کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان لرستان  به مدیریت علی یاور عزیزپور مدیر کل و با حضور اعضای کمیسیون، معاونت های ورزشی، توسعه،جوانان، حراست، بازرسی، ورزش بانوان، دفتر فنی، حقوقی و بازرسی انجام شد، سهمیه استان از محل تفاهم نامه وزارت ورزش و جوانان با صندوق کارآفرینی امیدبررسی شد.
در این نشست، علیرضا معتمدی دبیر کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان لرستان از تخصیص اعتبار برای تجهیزباشگاه های خصوصی در استان خبرداد و گفت: وزارت ورزش اعتباری را برای مجهز کردن باشگاه های خصوصی در اختیار استان قرارداده است و باشگاه های واجد شرایط می توانند از این اعتبار بهره مند شوند.
دبیر کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: این مبلغ بر اساس تعدادباشگاه های مجوزدار هر شهرستان و بر اساس تعاملاتشان با امور باشگاه های اداره کل و همچنین در راستای تشویق باشگاه های خصوصی این برنامه در استان اجرا خواهد شد.
 
معتمدی گفت: در این برنامه سهم بانوان باشگاه دار لحاظ شده است و این وام به باشگاه هایی که در رشته های پایه ( غیر از بدنسازی) فعالیت می کنند تعلق می گیرد ، داشتن مجوز به روزو آمار بیمه شده ورزشی از مهمترین شرایط دریافت این وام می شود.
 

لازم به ذکر است شیوه نامه نحوه استفاده از اعتبارات توسط کارشناسان صندوق کارآفرینی امید تهیه و متعاقبا اعلام خواهدشد.

 

انتهای پیام/

منبع: برنا

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات