نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس :

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت یک سال از برجام گفت: برجام دستاوردی برای کشور نداشت و مشکلات گره خورده به برجام حل نشد و امروز اظهار نظردر مورد برجام به معنای چوب لای چرخ گذاشتن کار دولت محسوب نمی شود.

 "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: یک سال از برجام می گذرد اما هیچ کدام از وعده های برجام عملی نشد و امروز بهتر می شود در مورد برجام اظهار نظر کرد و این اظهار نظر برابر با اتهام به مخالفت با دولت  و چوب لای چرخ گذاشتن کار دولت محسوب نمی شود.


وی با اشاره به این که با گذشت یک سال از این برنامه راحت تر می توان برجام را در محک ارزیابی قرار داد افزود: دولت و رئیس جمهور بارها بیان کردند که هدف از توافق برجام لغو تحریم هاست به طوری که فردای روز توافق باید همه تحریم ها به واسطه برجام برطرف شود اما با گذشت یک سال این کار انجام نشد.


به گفته وی روحانی اعلام کرد عده ای چشمان خود را بسته اند اما باید بدانند که اگر تحریم ها برطرف شود مشکل اشتغال، ازدواج، صنعت، کشاورزی و حتی آب شرب حل می شود و  متاسفانه همه مشکلات کشور را به برجام گره زدند.


گودرزی اظهار داشت: اما باید از این تجربه استفاده کرد و برای چندمین بار اثبات شد که آمریکا قابل اعتماد نیست و اهل فریب بوده و به کمتر از نابودی ملت ایران راضی نیست.


وی بیان کرد: آمریکا با تمام وجود در برابر مسائل وموضوعات کشور ما بدون پرده ایستادگی می کند، سانتریفیوژها متوقف، قلب راکتو را با بتن پر کردند وغنی سازی را تقلیل کردند و اورانیوم ذخیره شده ما را اکسید کردند و امتیازها را نقد دادیم ولی آنها به هیچ کدام از تعهدات خود عمل نکردند.


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با این رفتار کج دار مریض فقط فرصت سوزی می شود و باید با اتکا به ظرفیت های داخل کشور نشان داد نباید فریب  لبخند دشمن را خورد.


به گفته وی برجام نتیجه اعلام شده را نداشت و بیشتر از این فرصت سوزی نشود و با اتکا به ظرفیت های داخلی می توان مسیر پیشرفت و عدالت را طی کرد.


انتهای پیام/

منبع: بازتاب بروجرد

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات