کمتر از 24 ساعت گذشته ؛

فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز از دستگیری دو زورگیر مسافر نما در کمتر از 24ساعت گذشته توسط ماموران آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ خدارحم ذلقی فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز ضمن تشریح جزئیات  این خبر گفت: دو نفر از تاکسی داران با اعلام شکایت مبنی بر اینکه اموالشان توسط دو زورگیر مسافر نما در دو شب گذشته ودر روستاهای اطراف شهرستان به سرقت رفته است که این موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی  به نحوه سرقت اموال توسط این افراد اشاره نمود و اضافه کرد : این دو زورگیر قبل از رسیدن به مقصد با چاقو رانندگان را تهدید نموده و ضمن ضرب و شتم آنها را از مسیر اصلی خارج نموده اند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان الیگودرزگفت :این افراد  ابتدا قصد سرقت تاکسی ها را داشته  ولی تنها اموال کارت های عابر بانک و مبالغی را از این رانند گان سرقت نموده و متواری شد ه اند.

ذلقی بیان کرد : ماموران  آگاهی شهرستان با انجام تحقیقات و انجام اقدامات ویژه پلیسی کمتر از 24ساعت این دو زورگیر را دستگیر و پس از بازجویی از آنها با تشکیل پرونده به مراجع قضایی شهرستان معرفی نمودند.

انتهای پیام/

منبع: هیجار

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات