سی‌ام دی‌ ماه

دور رفت لیگ سبک‌های آزاد کاراته بانوان لرستان 30 دی‌ماه برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، سی دی‌ماه دور رفت مسابقات لیگ سبک‌های آزاد کاراته بانوان لرستان به میزبانی شهرستان دورود در سالن ورزشی تختی این شهرستان با حضور پنج تیم از شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد و دورود در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد که تیم متارخ از خرم‌آباد با کسب 29 امتیاز به عنوان تیم برتر در کاتا و کومیته مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.

گفتنی است که تیم‌های عقاب دورود و زاگرس بروجرد به ترتیب با کسب 24 و 20 امتیاز مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

به گزارش فارس، مسابقات در رده سنی بزرگسالان در 6 وزن کومیته(50-، 55-، 60-، 65-، 70-، و 70+) و بخش کاتا در رده سنی بزرگسالان به صورت انفرادی برگزار شد.

در این دوره از مسابقات مریم جعفری به عنوان رئیس سبک‌های آزاد کاراته بانوان لرستان، سمیه نصیریان رئیس کومیته داوران سبک‌های آزاد کاراته بانوان و طاهره خادمی نایب رئیس هیات کاراته شهرستان دورود به عنوان سرداور حضور داشتند.

فاطمه خسروی، اسرا سپهرین، سیده فاطمه سهرابی، فرزانه قوامی و صبا فلاح داوران این دوره از مسابقات بودند.

بازیکنان تیم متارخ فاطمه بیرانوند، فاطمه میر، عاطفه جعفری، گلنوش میردریکوندی، سارا بارانی بیرانوند و شقایق غلامی واحد بودند.

تیم عقاب با شرکت کیمیا کشوری، زهرا یگانه، ساحل طلایی، فاطمه خادم، مرجان پژوهنده، شهلا فتحی و تیم زاگرس با ترکیب نگین سبزعلی، فاطمه علی دادی، فاطمه مال اسد، انیس رنجبر روز بهانی، ریحانه گودرزی، مینا میرزایی و مهدیه کاکاوند دیگر تیم‌های برگزیده این دوره بودند.

در این مسابقات خانم شکوه دالوندی کارشناس ورزش و جوانان شهرستان درود و خانم فاطمه فلاحی مسوؤل ورزش و جوانان شهرستان دورود به عنوان نمایندگان اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود حضور داشتند.

نسیم کیوان نیا، نازنین کیوان نیا و مهناز فیاضی در تدارکات این دوره از رقابت ها بالیگ همکاری داشتند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات