رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از تشکیل جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن لرستان خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، این جلسه با حضور محمدرضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد و چگنی، صفی خانی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و رازانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و خاکی نایب رئیس اتاق لرستان برگزار شد.

 رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان با بیان این خبر اظهارداشت: در این جلسه مشکلات واحدهای صنعتی بصورت حضوری و با مراجعه واحدهای صنعتی، مطرح و مورد پیگیری قرار گرفت.

بختیار رازانی گفت: در این جلسه مدیران شرکت ها و دستگاه های اجرایی مرتبط موضوعات و مشکلات کاری و موانع توسعه بخش خصوصی را مطرح و نماینده محترم مردم در مجلس قول مساعد داد موارد مطرح شده را پیگیری و حل نماید.

وی افزود: یکی از خواسته های جمعی از صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی خرم آباد 2 تکمیل زیر گذر غیر همسطح شهرک بود که در این زمینه اقداماتی بعمل آمده و مقرر گردید اداره کل راه و شهرسازی نسبت به پیگیری و تکمیل این پروژه اقدام نماید.

رازانی در ادامه تصریح کرد: در خصوص سنگبری های واقع در جاده کمربندی خرم آباد چنانچه صاحبان صنایع پیگیری نمایند در قالب شهرک خصوصی سنگ قابل ساماندهی می باشند که این واحدها قادر خواهند بود از مزایای استقرار در شهرک صنعتی بهره مند شوند.

ملکشاهی راد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز اظهارداشت: در اینگونه جلسات بطور مداوم شرکت نموده و پیگیر مشکلات واحدهای صنعتی از طریق مراجع ذیربط خواهم بود.

 وی در خصوص وضع قوانین و موارد مرتبط با برنامه ششم توسعه نیز گفت: بایستی از تمام ظرفیت های قانونی برنامه ششم برای توانمندسازی تولید استان استفاده شود.

 

انتهای پیام/

منبع: روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات