فرماندار دلفان گفت: 144 واحد مسکن مهر آماده افتتاح هستند که در ایام دهه فجر به متقاضیان واگذار می‌شوند.

به گزارش لرستان خبر، جعفر طولابی درخصوص وضعیت مسکن مهر در شهرستان دلفان اظهار داشت: مسکن مهر یکی از پروژه‌های راه و شهرسازی استان در راستای اقتصاد مقاومتی بوده است که طبق برنامه زمان‌بندی شده باید دارای 73 درصد پیشرفت فیزیکی باشد.

فرماندار دلفان ادامه داد: از مجموع 641 واحد مسکن مهر این شهرستان تاکنون 245 واحد افتتاح و 144 واحد دیگر آماده افتتاح هستند که در ایام دهه فجر به متقاضیان واگذار می‌شوند و همچنین مقرر شده است که 252 واحد باقی‌مانده نیز تا پایان خرداد ماه سال 96 به بهره‌برداری برسند.

وی به دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راه و شهرسازی استان لرستان در شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: چهار خطه کردن محور خرم‌آباد - دلفان به طول 47 کیلومتر از جمله این پروژه‌ها است که 22 کیلومتر آن در حوزه شهرستان دلفان قرار دارد.

این مسوؤل از آسفالت و اتمام عملیات اجرایی 11 کیلومتر از محور خرم‌آباد – دلفان در حوزه شهرستان دلفان خبر داد و مطرح کرد: آسفالت شش کیلومتر دیگر از این عملیات در مرحله زیرسازی است و پنج کیلومتر دیگر نیز در حال خاکبرداری است که پروژه مذکور در حوزه شهرستان دلفان در مجموع دارای پیشرفت فیزیکی 70 درصد است.

طولابی تکمیل و ارتقای راه‌های دسترسی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان دلفان را از دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی راه و شهرسازی استان در این شهرستان دانست و بیان کرد: بهسازی راه دسترسی محور امامزاده ابراهیم معروف به بابا بزرگ یکی از این پروژه‌ها است که بعد از پیشرفت 100 درصدی در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

فرماندار دلفان در پایان سخنان خود یادآور شد: بهسازی و نوسازی راه‌های روستایی شهرستان دلفان به طول 30 کیلومتر جزو پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بوده است که خوشبختانه بیش‌تر از تعهد یعنی 62 کیلومتر اجرا شده است.

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات