مسئول سازمان بسیج علمی استان لرستان:

مسئول سازمان بسیج علمی استان لرستان گفت: اردوهای جهادی مخترعان، مبتکران و نخبگان بسیجی بهمن ماه امسال در استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ مهدی رحیمی در رابطه با برگزاری اردوهای جهادی این سازمان اظهار داشت: اردوهای جهادی مخترعان، مبتکران و نخبگان بسیجی بهمن ماه سال امسال در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این اردوی جهادی در عرصه‌های مختلف از جمله محرومیت‌زدایی، کشاورزی و دامپروری، بهداشتی و درمانی، اقتصاد مقاومتی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی و علمی و آموزشی با حضور بسیجیان متخصص در استان انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناروی استان لرستان عنوان کرد: افزود: مهمترین اهداف برگزاری این اردوهای علمی و جهادی نخبگان، استفاده از ظرفیت خانه نخبگان بسیج استان در پیشرفت مناطق کم برخوردار و حل معضلات و مسائل مناطق کم برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه این اردوها برای نخستین بار توسط این سازمان برگزار می‌شود، بیان کرد: از کلیه نخبگانی که تمایل به همکاری دارند دعوت می‌شود با شماره تلفن 33417496 -33372295 تماس گرفته و یا به آدرس خرم‌آباد- خیابان علوی- بین میدان امام خمینی(ره) و امام حسین(ع) جنب کتابخانه ستارگان آسمان، سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناروی استان لرستان مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات