رئیس سازمان هلال احمر بروجرد:

رئیس سازمان هلال احمر بروجرد گفت: شب گذشته بر اثر بارش برف و لغزندگی جاده ها سه مورد واژگونی در محور بروجرد – اراک رخ داد که چهار مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش لرستان خبر، "محمد کرمی" رئیس سازمان هلال احمر بروجرد  گفت: در پی بارش برف نیروهای امدادی در سه پایگاه بروجرد از 15 نفر به 30 نفر افزایش یافتند.

 

 وی اضافه کرد: طی 24 ساعت گذشته خدمات امدادی زیادی به مسافران ارائه شده که 101 نفر از مسافران و افرادی که بر اثر بارش برف در راه ماندند در پایگاه های هلال احمر بروجرد اسکان داده شدند.

 

 به گفته وی همچنین نیروهای این سازمان در جاده به رهاسازی و بستن زنجیر چرخ برای 45 نفر از رانندگان اقدام کردند و اقلام امدادی و مواد غذایی را در بین مسافران در راه مانده توزیع کردند.

 

 کرمی از واژگونی سه دستگاه خودرو در محور بروجرد- اراک خبر داد و افزود: شب گذشته دو دستگاه تریلر و یک دستگاه خودروی ام وی ام در این محور واژگون شدند که چهار نفر از سرنشینان خودروی ام وی ام مصدوم و به بیمارستان انتقال داده شدند.

 

 وی بیان کرد: از ابتدای بارش برف هماهنگی های لازم جهت اسکان مسافران در راه مانده در حسینیه های شهرستان انجام شد.

 

 رئیس هلال احمر بروجرد اظهار داشت: نیروهای هر سه پایگاه همیشه آماده باش هستند و در هنگام بارش های سنگین برف خدمات بیشتری را ارائه می دهند.

 

انتهای پیام/

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات