بارش ۵۰ سانتی‌متری برف در دلفان باعث تشکیل جلسه عالی مدیریت بحران استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان در محل فرمانداری نورآباد شد

به گزارش لرستان خبر، بارش ۵۰ سانتی‌متری برف در دلفان باعث تشکیل جلسه عالی مدیریت بحران استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان در محل فرمانداری نورآباد شد.

رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران لرستان اظهار داشت : بارش سنگین در تمامی شهرستان‌های استان به جز شهرستان پلدختر گزارش شده و بارش در دلفان به ۵۰ سانتی‌متر رسیده است.

وی افزود: به دلیل بارش سنگین برف در شهرستان‌ دلفان، قطع راه‌های ارتباطی بیش از ۴۰۰ روستای این شهرستان و قطع برق برخی مناطق روستایی، جلسه عالی مدیریت بحران استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان در محل فرمانداری نورآباد تشکیل شد.

وی تاکید کرد: تردد در محورهای مواصلاتی لرستان به آرامی ولی با زنجیر چرخ برقرار است.

به گفته مدیریت بحران استان آسمان لرستان تحت تاثیر سامانه جدید بارشی قرار خواهد گرفت که تا صبح دوشنبه به صورت بارش برف و باران در استان فعال خواهد بود.

آریایی با اشاره به شدت بارش برف برای روز یکشنبه در لرستان،گفت: با توجه به اینکه میزان برودت هوا رو به افزایش است، در این راستا اطلاع‌رسانی به اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلسله از بسته شدن راه ارتباطی بیش از ۶۰ روستا به دلیل بارش برف در این شهرستان خبر داد.

محسن ملکی با بیان اینکه در برخی محورهای این شهرستان ۳۰ سانتی متر برف باریده است افزود: در حال حاضر در کلیه راه‌های ارتباطی روستایی شهرستان به‌جز روستاهای منطقه قلایی مشکل تردد وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

منبع: بسیج

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات