رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان عنوان کرد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان با بیان اینکه در استان 150 پروژه به روش‌های مختلفی واگذار شده‌اند، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته لرستان جزو 6 استان برتر کشور در بحث واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی است.

علی هادی چگنی امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه درخصوص واگذاری پروژه‌های نیمه‌کاره استان در قالب ماده 27 به بخش خصوصی اظهار داشت: 7 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌کاره در لرستان وجود دارد که برای اتمام آن‌ها با اعتبارات دولتی چندین سال طول می‌کشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان ادامه داد: دولت برای چاره‌اندیشی و اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره آن‌ها را به بخش خصوصی واگذار می‌کند.

وی اضافه کرد: اخیرا دو استخر در شهرستان‌های دورود و ازنا به بخش خصوصی واگذار شده‌اند که به طور حتم ظرف مدت زمان 6 ماه به تمام می‌رسند.

این مسوؤل با تاکید به اینکه در صورت رونق پروژه‌های نیمه‌کاره صنعت ساختمان نیز فعال می‌شود، تصریح کرد: در این صورت اشتغال ایجاد می‌شود که این امر باعث کاهش نرخ بیکاری در استان نیز خواهد شد.

چگنی با بیان اینکه در استان 150 پروژه به روش‌های مختلفی واگذار شده‌اند، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته لرستان جزو 6 استان برتر کشور در بحث واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی است.

 

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات