گزارشی از روند جابجایی فرمانداران شهرستانهای استان؛

پس از انتصاب حبیب اله خجسته پور فرماندار خرم آباد در آذر ماه امسال به عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان ، گزینه های بسیاری از سوی استانداری برای انتخاب فرماندار جدید خرم آباد مطرح شد.

به گزارش لرستان خبر، ولی اله میرزایی اصل (فرماندار الیگودرز )،جعفر طولابی(فرماندار فعلی نوراباد)، اسد عبداللهی(فرماندار ازنا)، نورمحمد فردی بیرانوند(فرماندار  کوهدشت)، آشناگر(معاون خجسته پور در فرمانداری) ، مهرداد فتحی بیرانوند(مدیر کل محیط زیست استان) ، قاسم والیزاده(سرپرست مدیر کل امور اجتماعی استانداری) ، فلاح نژاد(فرماندار الشتر) از کزینه های اصلی استانداری برای دومین فرماندار خرم آباد در دولت تدبیر وامید بودند.

فرماندارسابق ازنا  بعنوان فرماندار جدید مرکز استان منصوب شد 

ولی پس از گذشت حدود دو ماه روز گذشته با  صدور حکمی و بر اساس پیشنهاد استاندار لرستان اسد عبداللهی (فرماندار سابق ازنا )  که سابقه‌ مشاور استاندار، دبیری شورای جوانان استان، مدیرکل امور اجتماعی و انتخابات استان، رئیس ستاد انتخابات استان در کارنامه کاری  خود دارد به عنوان  دومین فرماندار خرم آباد  انتخاب شد.

 

در روزهای گذشته سردبیر  بلوطستان در  گزارشی  نوشت:  ولی اله میرزایی اصل به عنوان گزینه اصلی و نهایی استاندار لرستان در نظر گرفته شده و قرار بود  بعنوان فرماندار مرکز استان معرفی شود.

وی در حالی انتصابش به عنوان فرماندار خرم آباد نهایی شده بود که کارنامه مدیریتی او در دولت گذشته عمده ترین دلیل  مخالفت سیاسیون و حامیان دولت با معرفی اش به عنوان فرماندار مرکز استان بوده و به همین دلیل فرماندار شدنش منتفی شد.

در ادامه این گزارش به سوابق فرماندار الیگودرز اشاره نموده و ناظران سیاسی و کنشگران اصلا‌ح‌طلب او را فردی  می‌دانند که در حوزه ی سیاست مشی احمدی نژادی دارد و نباید در دولت اعتدال سکاندار فرمانداری خرم آباد شود.

جابجایی فرمانداران لرستان ،عکس،تصویر

جابجایی سایر فرمانداران استان در روزها آینده

 هم اکنون بر اساس شنیدها از یک منبع  موثق جابجایی در سایر  فرمانداریها در سایر شهرستانهای استان در روزهای آینده  خواهیم داشت که  این تغییرات به صورت زیر می باشد

 نعمتی از فرمانداری دورود به ازنا رفته و جایگزین عبداللهی می شود.

طولابی از فرمانداری دلفان به دورود رفته و جایگزین نعمتی می شود.

میرزایی اصل از فرمانداری الیگودرز به دلفان رفته  جایگزین طولابی یا جایگزین جهانیان مدیرکل انتظامی و امنیتی استاندار می شود.

جهانیان نیز که مدیرکل انتظامی و امنیتی استاندار به عنوان فرماندار جدید الیگودرز انتخاب می شود.

 میرزایی اصل : عدم انتخابم بعنوان فرماندر خرم آباد به سابقه مسئولیت در دولت قبل مربوط نیست

دیروز در مراسم تجلیل از نفرات برتر کنکوردر دانشگاه آزاد  مجری این مراسم ضمن اعلام جابجایی فرماندار الیگودرز از زحمات میرزایی اصل  قدردانی نمود که  بیان این مطلب موجب تعجب بسیاری از مسئولین شهرستان شد .

ولی فرماندارشهرستان  در سخنرانی خود در این مراسم نسبت به این اظهارات واکنشی نشان نداد  ودر حاشیه این مراسم میرزایی اصل در گفت وگو با هیجار گفت : این اظهارات که عدم انتخاب بنده به عنوان فرماندار خرم آباد  به دلیل سابقه مسئولیت در دولت احمدی نژاد بوده  صحیح نمی باشد واصلا ربطی ندارد  و هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

فرماندار الیگودرز،عکس،تصویر،میرزایی اصل

وی در پاسخ به این سوال که استاندار قصد جابجایی شما را با کدامیک از مسئولین را  دارد پاسخ داد : در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

 از صحبتهای فرماندار شهرستان مشخص شد که جابجایی فرماندار الیگودرز قطعی شده است و مردم شهرستان باید در روزهای آینده منتظر فرماندار جدید باشند.

مهره چینی مسئولین لرستان برای انتخابات ریاست جمهوری  

جابجایی و تحول در فرمانداری شهرستانهای استان در ماههای آخر دولت تدبیروامید  تعجب مردم  را برانگیخته است وبیشتر آنها این تغییرات را بیشتر برای انتخاب ریاست جمهوری  سال ۹۶ می دانند.

تغییر فرمانداران در لرستان،عکس،تصویر

 یکی از شهروندان الیگودرزی  در گفت وگو با هیجار  گفت : جابجایی فرمانداران استان  بر اساس سیاست های دولت وبه نوعی مهره چینی  برای انتخابات ریاست جمهوری  است .

وی ادامه داد : متاسفانه مسئولین استان به جای توجه به  بیکاری ، محرومیت ،تورم و …. عزم خود را برای انتخاب مجدد دکتر روحانی  نموده اند در غیر این صورت چه ضروریتی برای جابجایی فرماندران وجود دارد

مردم خواستار پاسخگویی مسئولین استان در خصوص این جابجایی ها هستند واین پایگاه خبری این خواستار مردم را پیگیری خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: سفیر افلاک

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات