مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: مسئولین باید همواره مواظب نفوذ دشمنان باشند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی مرادیان در مراسم دیدار نماینده ولی‌فقیه با پرستاران به مناسبت روز پرستار که در بیت امام‌جمعه خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: شخصیت حضرت زینب (س) انقلابی و ولایت مدار بود تا پای جان در کنار ولایت ایستاد و اگر می‌خواهیم انقلابی بمانیم باید سیره و سبک زندگانی حضرت زینب (س) را سرلوحه برنامه‌های زندگی خود کنیم.

وی با بیان این که انقلاب اسلامی ایران در تمامی اعصار بی‌نظیر است و رمز پویایی آن تمسک به اصل ولایت‌فقیه است، افزود: چنانچه که امروز ندای امام و رهبر معظم انقلاب در جهان صادرشده است و این خود نشان از رمز ماندگاری انقلاب شکوهمند اسلامی است.

وی با تشریح زندگانی حضرت امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: امام به ما آموخت هر کاری باید درراه خدا صورت بگیرد و باید خدامحور بودن و تمسک به اهل‌بیت (ع) را از امام (ره) یاد گرفت.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان ساخت: ساده زیستی و تواضع را مسئولین باید از امام (ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) فرابگیرند و مانند اقشار پائین جامعه زندگی کنند و با اجرای فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بر باورهای دینی خود به‌صراحت ایستادگی کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرادیان تصریح کرد: اساتید دانشگاه باید در سر کلاس‌های خود همواره اهمیت فرهنگ حجاب و عفاف را به دانشجویان گوشزد کنند و از ارزش‌های معنوی و انقلابی با تبیین مواضع آشکار خود حمایت نمایند.

وی در بخشی از سخنان خود با تبیین اصل دشمن‌شناسی بیان داشت: حفظ مواضع اسلامی انقلابی باعث رشد جامعه اسلامی و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی افزود: مسئولین باید همواره مواظب نفوذ دشمنان باشند و همه باید پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم و از انقلاب و ارزش‌های متعالی آن دفاع کنیم و از مسیر خود منحرف نشویم چراکه دشمنان انقلاب اسلامی خبیث هستند و درراه تفرقه‌اندازی و دشمنی با ملت مسلمان ایران کوتاه نخواهند آمد.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات