اخطار نماینده بروجرد به مدیر کل ورزش و جوانان؛

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان ،از مدیر کل این اداره خواست تا موضع اش را نسبت به این دو حوزه مهم تغییر بدهد.

به گزارش لرستان خبر، عباس گودرزی با بیان این مطلب که یکی از ادارات کل مهم در سطح استان اداره کل ورزش و جوانان است ،گفت:یک دنیا حرف در این اداره و عنوان نهفته است.

وی افزود:می گویند یکی از عریض و طویل ترین ادارات آموزش و پرورش است چرا که در هر خانواده عموما یک دانش آموز وجود دارد اما من می گویم عریض و طویل ترین اداره ورزش و جوانان است چون در هر خانواده هم جوان وجود دارد و هم افراد پیر و بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری ورزش برای جوانان لازم و برای پیران واجب است.

گودرزی ادامه داد:از سوی دیگر این اداره کل صرفا ورزشی نیست امروز مساله مهم در کشور مساله جوانان است؛جوانان بالاترین و یکی از بزرگترین سرمایه های کشور محسوب می شوند در حالی که مدیریت ورزش و جوانان لرستان از این مهم غافل و از بار مسوولیت شانه خالی می کند.

 وی گفت:اداره کل ورزش و جوانان باید پاسخ گو باشدکه در حوزه ورزش و امور جوانان چه گلی به سر زده است؟!آیا در خصوص اشتغال جوانان ،آیا در خصوص ازدواج جوانان،آیا در خصوص سبک زندگی ایرانی اسلامی،آیا در خصوص جنبش نرم افزاری ،آیا در خصوص جهاد علمی ،آیا در خصوص رویکرد اقتصاد مقاومتی ،برای جامعه جوان کاری کرده است؟!آیا توانسته در حرکت خیل عظیم جوانان به سمت آرمانهای بلند نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی کند؟

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:ایشان(مدیر کل ورزش و جوانان)تا کنون طرح راهبردی داشته است اگر داشته بیاید گزارش بدهد.

گودرزی افزود:این عملکرد از نظر ما قابل قبول و دفاع نیست و باید تغییر موضع بدهد.

وی گفت:اگر چنانچه تغییر موضع ندهد طبق قانون و طبق حق این جوانان با وی برخورد خواهیم کرد.ایشان در محضر ملت باید پاسخگو باشد و ما از این مساله دست نخواهیم کشید.

گودرزی ادامه داد:اداره کل ورزش و جوانان فردی می خواهد با تحرک ،پویا ،پر انرژی،خبره،مدیریت این اداره کل فردی می خواهد با خلاقیت ،تحول گرا و آرمان خواه.

وی تصریح کرد:واقعیت این است که آرمانهای جوانان یک حرکت جهادی در راستای رسیدن به عدالت و پیشرفت است در حالی که این مهم در این حوزه رخ نداده است.

نماینده مردم بروجرد با بیان این مطلب که ضعف عملکرد مدیر ورزش و جوانان آسیب های جدی به این حوزه وارد کرده است ،گفت:ضعف عملکرد اداره کل ورزش و جوانان موجب تضعیف ورزش و آسیب رساندن به جامعه بزرگ جوانان در استان محروم و مظلوم لرستان شده و می شود.

وی ادامه داد:این مساله را به اتفاق سایر نمایندگان به وزارت ورزش هم منتقل کرده ایم و قطعا ایشان(مدیر کل ورزش و جوانان)باید پاسخگوی عملکرد ضعیفش باشد و لرستان نیازمند تغییر در این حوزه است.

 

انتهای پیام/

منبع: صدای رسا

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات