فرماندار کوهدشت:

دهه مبارک فجر دهه پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام ظاغوت است ، این دهه نشان اقتدار جمهوری اسلامی ایران است ، این دهه را تبریک گفته و از مقام شامخ شهدا و امام تجلیل می نمائیم.

به گزارش لرستان خبر، فردی بیرانوند فرماندار شهرستان کوهدشت در آیین افتتاح  پروژه ها گفت : دهه مبارک فجر دهه پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام ظاغوت است ، این دهه نشان اقتدار جمهوری اسلامی ایران است ، این دهه را تبریک گفته و از مقام شامخ شهدا و امام تجلیل می نمائیم .
وی افزود : طرح تحول نظام سلامت یکی از سیاست های راهبردی دولت تدبیر و امید است ، اجرای این طرح واقعا تحولی در نظام سلامت ایجاد کرده است .
فرماندار کوهدشت خاطر نشان کرد : وزیر بهداشت یکی از وزیران موفق دولت است ، جهت تکمیل و تجهیز اتاق عمل بیمارستان امام کوهدشت بالغ بر ۴ میلیارد تومان در بیمارستان کوهدشت هزینه شده است ، اقدامات لازم در مورد بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی شهرستان کوهدشت صورت گرفته است ، با اجرای بیمارستان دوم مشکلات بیماران کوهدشت رفع خواهد شد .
وی گفت : نرم میانگین کشور به ازای هر ۶۵۰ نفر یک تخت است که در کوهدشت این امر محقق نشده است .
فردی بیرانوند افزود : در هر کاری پیشگیری برتر و مقدم تر از درمان است ، در کارهای بهداشتی این امر محسوس تر است .
وی تصریح کرد : اگر کشور بخواهد روی پای خود بایستد باید به تولید داخل توجه ویژه کند ، تولید داخلی می تواند کشور را از رکود خارج و به اقتصاد نیز رونق بخشد .
فرماندار کوهدشت در پایان گفت : در روز ششم دهه مبارک فجر و به طور کلی در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح طرح های اشتغالزایی و خودکفایی بوده ایم که اجرای آنها اشتغالزایی هایی را در شهرستان به وجود آورده است .

 

انتهای پیام/

منبع: کانون سبحان

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات