نماینده مردم خرم آباد در مجلس:

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از استاندار لرستان خواست تا دستور اجرای دستورالعمل اشتغال قهرمانان ورزشی در استان را صادر کند.

به گزارش لرستان خبر، محمدرضا ملکشاهی راد صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مدیرکل ورزش و جوانان باید طرح مشکلات ورزشکاران و هیئت های ورزشی باشد، اظهار داشت: اگر فعالان حوزه ورزش نقد می کنند مدیرکل ورزش نیز باید به این نقدها اضافه کند و قطعا آقای استاندار که شما را به خاطر نقد توبیخ نمی کند.

وی با بیان اینکه تشکر می کنم که شرایط برای بیان مشکلات فعالان ورزشی خرم آباد فراهم شد، تصریح کرد: گزارش هایی که در جلسه مطرح شد حرف دل بود.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در جلسه ای که در محضر هیئت های ورزشی خرم آباد بودیم نیز مسائل متعددی مطرح شد، افزود: همه دنبال حل مسئله هستیم و دنبال مچ گیری از یکدیگر نیستیم.

ملکشاهی راد با اشاره به اینکه این واقعیت را شما بهتر می دانید که ورزش قهرمانی و غیرقهرمانی در خرم آباد با مشکلاتی روبه رو است و در عین حال افتخار آفرین است، گفت: افتخاراتی که آفریده می شود پشتوانه ای دارد اما امکانات مورد نیاز طلب می شود.

وی با بیان اینکه دستورالعملی توسط دولت در تاریخ ۹۵/۴/۲۲ صادر شده که قهرمانان چگونه در رده های مختلف اشتغال پیدا کنند، از استاندار لرستان خواست تا دستور اجرایی شدن این دستورالعمل را صادر کند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قهرمان بوکس ما در چهار سال پیش صبح کارگر ساختمان بود و شب تمرین بوکس می کرد، افزود: باید توجه بیشتری کنیم که قهرمان ورزشی با فراق بال بیشتری در مسابقات حضور یابد.

ملکشاهی راد با تاکید بر اینکه حضور بخش خصوصی در تمام استان ها در دستور کار است و باید نگاه مان به حوزه ورزش نیز اینگونه باشد و بخش خصوصی را فعال کنیم، ادامه داد: در بودجه ۹۶ توجه دولت و مجلس به بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه هرکدام از دستگاه ها در حد رفع مشکل آب و برق هیئت های ورزشی حداقل می توانند اسپانسر شوند، اظهار داشت: باید فعلا معضل آب و برق هیئت ها و سالن های ورزشی را حل کنیم و بعد بیاییم افق بلندتری را برای ورزش استان طراحی کنیم.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه ورزشکاران، توسعه ورزش در روستاها، توسعه فضاهای ورزشی و ... باید در دستور کار قرار بگیرد، تصریح کرد: الان فضای دهه فجر است و شاید خیلی از جوانان اوایل انقلاب را احساس نکرده باشند و به همین دلیل باید دستاوردهای انقلاب را به آنان معرفی کرده و فضا را امیدوارانه کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: مهر

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات