به بهانه آخرین دیدار با پدر در سالگرد اعزام به سوریه؛

فرزند شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم استان لرستان از دیار بروجرد گفت: یک سال از آخرین دیدار با پدر مهربانم می گذرد، پدری که همیشه می گفت کاش در روز عاشورا بودم و به امام حسین(ع) خدمت می کردم اما پدرم راه حسین(ع) را ادامه داد و در دفاع از حرم عمه سادت به آرزویش که شهادت بود، رسید.

به گزارش لرستان خبر، "اسما شمسه" دختر شهید ماشاالله شمسه به مناسبت 20 بهمن سالروز اعزام شهید شمسه به سوریه این گونه برای پدر نوشته:

 بهمن از راه رسید، یک سال از رفتن پدرم می گذرد،  پدری که با شهادتش افتخار ما شد، سلام بر پدر مهربانم که هر گاه دلتنگ می شدم سرم را بر سر زانوهایش می گذاشتم و آرام می شدم.

 سلام بر پدری که دست محبت و مهربانیش همیشه همراه ما بود، روز 20 بهمن سال 94 آخرین دیدار ما بود، آن روز وقتی با شور و اشتیاقی برای اعزام شدن به سوریه و دفاع از حرم عمه سادات آماده می شدی، اگرمی دانستم که آخرین دیدار است یک لحظه بیشتر در آغوشت می ماندم.

Image result for ‫خانواده شهید شمسه بازتاب بروجرد‬‎

یک سال از آخرین دیدار با پدرم می گذرد، دلم سخت گرفته، دلم برای لبخندهای پُر از مهرت، دستان گرم و مهربانت تنگ شده اما وقتی می بینم با الگو گرفتن از امام حسین(ع) و در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) به شهادت رسیدی، آرام می شوم.

 به راستی بابای مهربانم در مناجات های شبانه و نماز شب هایت  چه در قنوت نماز می خواندی که شهادت نصیب تو شد؟

 پدر مهربانم به بزرگترین آرزویش که شهادت بود رسید، وقتی خاطرات گذشته را در عکس ها مرور می کرد همیشه می گفت که از دوستان شهیدش جا مانده اما پدر من  در راه دفاع از حرم خواهر سید الشهدا(ع) به شهادت رسید.

 پدرم، از روزی که به شهادت رسیده ای هر روز مادر درس صبوری را در زندگی برایمان مشق می کند، می کوشد تا بیشتر از همیشه محبت ها و مهربانی ها را به پایمان بریزد، تنها برادرمان هم دست پُر ز مهر و محبتش را همیشه بر سر ما می کشد تا مبادا دوری و دلتنگی تو را احساس کنیم.

 خواهر کوچکترمان بیشتر دلش برای دیدنت پر می کشد و گاهی بغض ها و اشک هایش را بی صدا با دیدن قاب عکست در سینه مخفی می کند.

 دلتنگ همه حرفهایت شده ام، حرف هایی که هر کدامشان دفتری از عشق بود، بابای خوبم هر روز که از سر کار به منزل بر می گردم، نگاهم حضور تو را می خواند، به یاد روزهای زیبایی که شهادتت آنها را ماندگار تر کرد.

 اما تو با رفتن درس فداکاری و ایثار را آموختی، درسی که هیچ گاه آن را فراموش نخواهیم کرد و در راه دفاع از ارزشها محکم ایستاده ایم.

 همیشه می گفتی ای کاش  روز عاشورا در کربلا بودم و به یاری امام حسین(ع) می رفتم اما بعد از سالها به دفاع از حرم عمه سادات رفتی و مزد خود را با شهادت که بهترین پاداش بود گرفتی.

 یک سال از آخرین دیدارمان می گذرد، اگرچه امروز دلتنگ توهستیم ولی عزت و عظمتی که با شهادت خود برایمان به ارمغان آوردی دلمان را قرص کرده که راهت را ادامه خواهیم داد با حجاب مان و پیروی از دستوارت مقام معظم رهبری که همیشه بر روی آنان تاکید داشتی.

  به گزارش بازتاب بروجرد شهید ماشااله شمسه اولین شهید مدافع حرم استان لرستان از بروجرد بود که در تاریخ 20 بهمن 94 به سوریه اعزام شد و بعد از گذشت دو ماه در 13 فروردین سال 95 در دفاع از حرم حضرت زنیب (س)به شهادت رسید.

 روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

 انتهای پیام/   

منبع: بازتاب بروجرد

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات