نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 120 میلیارد تومان برای ارتقای شاخص توسعه لرستان در نظر گرفته شد و این موضوع و اعتبار برای بسیاری از استان ها مطرح شد.

به گزارش لرستان خبر، "محمد بیرانوندی" نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در همایش انقلاب اسلامی، گفتمان اصلاح طلبی و  یادمان هاشمی که در سالن دکتر زرینکوب ارشاد بروجرد برگزار شد با اشاره به ارتقای شاخص های توسعه استان لرستان گفت: تلاش کردیم و لرستان هم در ردیف این بودجه قرار گرفت و 120 میلیارد تومان برای لرستان در این راستا در نظر گرفته شد.

 

وی اضافه کرد: در برخی از استان ها مانند تهران برای ارتقای شاخص توسعه 60 میلیارد تومان در نظر گرفته شد اما با تلاش ها برای استان لرستان 120 میلیارد در نظر گرفته شده است.

 

به گفته وی امروز از دیدن تصویر سران اصلاح طلبان در تلویزیون محروم هستیم و آنچه موجب شرایط نارضایتی شد، غرور و تکبر ما بوده است.

 

بیرانوندی اظهار داشت: وزن اصلاح طلبان بیش از 70 درصد است اما در دوره قبلی انتخابات تنها یک نفر نماینده اصلاح طلب در میان 8 نفر انتخاب شد و عملکرد و مدیریت در برخی از مواقع سبب می شود تا دیگران فرصت را از ما بگیرند.

 

وی با اشاره به برگزاری انتخابات سال آینده گفت: باید انتخابات سال آینده هر چه بهتر برگزار شود و در نقدها سعی کنیم دیگران را مقصر جلوه ندهیم.

 

در ادامه "محمد پرهام" عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بروجرد در این همایش گفت: مسائل بیکاری، فساد، نابسامانی های اجتماعی از مهمترین مشکلات جامعه امروز هستند و در دولت های قبل انسداد اجتماعی تا زیادی پیش رفت.

همایش

وی اضافه کرد: اختلاس ها و دزدیهای کلان شدت یافت و دایره خودیها تنگ تر شد و سبب به وجود آمدن اختلافاتی شد که تحریم های ظالمانه و اجماع جهانی بر علیه ما رخ داد که باید از تجارب گذشته درس گرفت و به منازعات بی نتیجه پایان داد و فعالیت های حزبی قانونمند را در چارچوب نظام به رسمیت شناخت و حمایت کرد.

 

به گفته وی جامعه توان این منارعات را ندارد و آمارها نشان می دهد شاخص اعتماد به 10 درصد و صداقت به هشت درصد رسیده و علائم هشدارهایی است.

 

پرهام اظهار داشت: برگزاری یا عدم برگزاری یک کنسرت امروز در جامعه به موضوعی مهم تبدیل می شود در صورتی که بیکاری، طلاق، اعتیاد و فقر نگران کننده است.

 

وی به موضوع فساد اشاره کرد و افزود: فساد عارضه و نشانه یک بیماری است و باید تلاش کرد تا فساد کاهش یابد.  

 

در ادامه "علی محمد گودرزی" رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بروجرد گفت: هاشمی در طول زندگی خود همواره همه سختی های زیادی را تحمل کرد و به جان خرید اما دست از انقلاب و نظام نکشید.

 

انتهای پیام/  

منبع: بازتاب بروجرد

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات