نماینده مردم خرم آباد ودوره چگنی :

محمد رضاملکشاهی رادگفت : دانشگاه علوم پزشکی لرستان به یک بنگاه اقتصادی تبدیل شده و از هدف و رسالت اصلی خود که رسیدگی به حوزه بهداشت و درمان است فاصله گرفته است .

هیات مدیره نظام پرستاری خرم آباد از عملکرد ضعیف ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام نارضایتی کردند.

به گزارش لرستان خبر، محمدرضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد و چگنی در دیدار با اعضای هیات مدیره نظام پرستاری خرم آباد که در دفتر ریاست بیمارستان شهدای عشایر برگزار گردید ضمن تبریک روز پرستار از قشر زحمتکش پرستاری تقدیر و تشکر کرد و از چالش های ایجاد شده در حوزه پرستاری خرم آباد و استان ابراز تاسف کرد .

 ملکشاهی راد با انتقاد از عملکرد ضعیف رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت که با عملکرد وی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به یک بنگاه اقتصادی تبدیل شده و از هدف اصلی و رسالت خود که رسیدگی به حوزه بهداشت و درمان است فاصله بسیار گرفته است و امروزه شاهد افت رتبه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در کشور هستیم .

  ملکشاهی راد گفت که عملکرد ضعیف دانشگاه علوم پزشکی استان نارضایتی زیادی را در بین مردم لرستان ایجاد کرده است .

در این جلسه سیفی پور نماینده عالی شورای نظام پرستاری کشور و دیگر اعضای هیات مدیره نظام پرستاری خرم آباد مشکلات حوزه سلامت و مطالبات خود را با ملکشاهی راد مطرح کردند و ضمن انتقاد شدید از عملکرد ضعیف رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری مطالبات خود و رسیدگی به وضعیت نامطلوب بخش بهداشت و درمان استان شدند .

در پایان ملکشاهی راد قول داد که مطالبات پرستاران از جمله معوقات پرستاران و اجرای طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری و مشکلات حوزه سلامت استان را از طریق وزارت بهداشت و درمان و مجلس شورای اسلامی پیگیری نماید .

 

انتهای پیام/

منبع: برنا

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات