فرماندار خرم آباد:

فرماندار خرم آباد گفت: ورودی و خروجی‌های شهرستان خرم آباد برای استقبال از گردشگران نوروزی ساماندهی شود.

به گزارش لرستان خبر، اسدعبدالهی ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خرم آباد که در سالن جلسات فرماندادی این شهر برگزار شد با بیان اینکه بحث آماده سازی و خدمات سفر شهر خرم آباد بحث فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی  و امنیت را برای شهر به همراه دارد اظهار داشت: برنامه‌هایی که طی سنوات گذشته در راستای هماهنگی خدمات سفر در شهر خرم آباد اجرا شده‌اند نیز به همه افراد ارائه می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت هر شهر برای مسافرین و گردشگران طی تعطیلات نوروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است افزود: همچنین باید در ورودی و خروجی‌های شهر خرم آباد بحث ساماندهی انجام شود و این در حالیست که در این حوزه قطعا پیگیری‌های جدی صورت می‌گیرد .

فرماندار خرم آباد عنوان کرد: استراتژی کلی ما این است که مهمانان و گردشگرانی که به لرستان سفر می‌کنند از مرکز استان رضایت کاملی داشته باشند که در این راستا با انجام برخی اقدامات باید نشان دهیم میزبان خوبی برای مسافرین هستیم.

عبدالهی با اشاره به اینکه با همدلی و همکاری دستگاه و سازمان ها مشکلات موجود حل می‌شوند گفت: همه ما از محدود بودن اعتبارات مطلع هستیم و چاره‌ای نیست جز اینکه باید با کمک یکدیگر بخشی از نیازها را برطرف کرد.

وی تصریح کرد: حدود 11 درصد اعتبارات به استان‌ها داده می شود و این در حالیست که 89 درصد اعتبار در اختیار وزارت خانه‌ها و معاونت‌های رئیس جمهوری قرار دارد که در این راستا باید مسئولین استان با ارتباط برقرار کردن  اعتبارات بیشتری را کسب کنند.

فرماندار خرم آباد با تاکید بر اینکه نظافت شهر از اهمیت زیادی برخوردار است، خاطرنشان کرد: خرم آباد مرکز استان بوده و در فصلی که مسافران به لرستان سفر می‌کنند دارای بهترین آب و هوا است و همین امر سبب می شود تا مسافران به خرم آباد سفر کنند پس باید نظافت شهری به درستی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه اگر میزبان خوبی باشیم به اقتصاد و فرهنگ مردم لرستان کمک می‌کنیم اظهار داشت: همچنین بروز خطایی کوچکی در سطح شهر می‌تواند سبب ایجاد دردسر  شود که تبعات منفی زیادی برای استان در پی دارد.

عبدالهی به درگیری مسلحانه روز گذشته شهر خرم آباد اشاره کرد و  افزود: ما نخواستیم این موضوع بازتاب منفی که به ضرر استان بوده داشته باشد زیرا در همه جای دنیا اینگونه اتفاقات رخ می‌دهد ولی ما باید خوبی ها و برجستگی هایمان را بیشتر بازتاب کنیم.

وی عنوان کرد: امیدواریم جایگاهی را که شهر خرم آباد در سال گذشته در کشورکسب کرده است روز به روز بهتر شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات