معاون شهرداری خرم آباد:

معاون خدمات شهری شهرداری خرم آباد گفت: مرکز متکدیان شهر خرم آباد توسط شهرداری خرم آباد آماده شده است و فردا رسما افتتاح می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، علی محمدخانی ظهر امروز در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد که در سالن جلسات این سازمان برگزار شد با تاکید بر اینکه همکاران ما باید در مدیریت خدمات شهری طی ایام نوروز تلاش وافری داشته باشند اظهار داشت: باید به بهترین شکل ممکن به مسافرین نوروزی که وارد شهر خرم آباد می شوند خدمات ارائه دهیم.

وی با بیان اینوه نظافت شهر در اولویت فعالیت های شهرداری است افزود: همچنین مباحثی مانند آسفالت معابر، لکه گیری جداول و گلکاری ورودی‌های شهر  ازجمله اقداماتی است که در دستورکار قطعی شهرداری شهر خرم آباد قرار گرفته است.

معاونت خدمات شهری شهرداری خرم آباد عنوان کرد: 4 ستاد اسکان نوروزی در سطح پارک‌های کیو، شریعتی، بانوان و نسترن و همچنین 2 ستاد استقبال در  پارک پرچم و مسجد آیت الله کمالوند شهر خرم آباد برقرار می‌شود.

وی بیان کرد: تور گردشگری که طی سنوات گذشته در پارک‌های سطح شهر در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری درون شهری شهر خرم آباد برقرار بود نوروز سال 96 نیز به همراه کارشناس  برقرار است.

محمدخانی گفت: تمامی سالن‌های ورزشی و ترمینال‌های شهرداری خرم آباد ستاد اسکان دارند که شهرداری در این راستا دارای ظرفیت مطلوبی است

وی با اشاره به اینکه سازمان فناوری و اطلاعات شهر خرم آباد را موظف کرده‌ایم سیستم سامانه‌ای را جهت معرفی اماکن دیدنی و مراکز خرید شهر خرم آباد در ستادها راه‌اندازی کند تصریح کرد: از این طریق می‌توان بصورت پیامکی اماکن خرید و دیدنی شهر خرم آباد را به مسافرین نوروزی که وارد ستادها می‌شوند معرفی کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری خرم آباد خاطرنشان کرد: نمایشگاه‌های بهارمالگه در سطح 2 پارک کیو و شریعتی شهر خرم آباد دایر است و افرادی که در غرفه‌های آن در بحث مواد غدایی و خوراکی فعال هستند باید دارای کارت سلامت باشند.

وی اظهار داشت: سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها از حساس ترین مکان‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرند که در این راستا این مکان ها جهت ارائه خدمات به صورت ویژه به بخش خصوصی واگذار شده‌اند.

محمدخانی با بیان اینکه حدود 8 دستگاه مسئول جمع آوری متکدیان در سطح شهر خرم آباد هستند افزود: مرکز متکدیان شهر خرم آباد توسط شهرداری خرم آباد آماده شده است و فردا رسما افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات