شهردار خرم‌آباد از روکش کردن 80 درصد خیابان‌های خرم‌آباد تا پایان سال و ساماندهی سه‌چرخه‌های بدون پلاک در سطح شهر خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، «یحیی عیدی بیرانوند» با بیان اینکه روکش کردن خیابان‌های مرکز استان با توجه به نامطلوب بودن وضعیت آنها ضروری است، گفت: سعی می‌کنیم تا پایان امسال خیابان‌های شهر را برای ایام عید و حضور مهمانان نوروزی و همچنین نزدیک شدن به انتخابات آماده کنیم.
شهردار در ارتباط با تردد سه چرخه‌های بدون پلاک که باعث ایجاد سد معبر می‌شوند، عنوان کرد: در این ارتباط جلسه ای برگزار شد و این مورد را به شورای تامین گزارش دادیم و مصوب شد هیچ وسیله‌ای بدون پلاک اقدام به تردد در سطح شهر نکند.
وی با اشاره به وضعیت هتل صخره‌ای شهرستان خرم‌آباد اظهار کرد: با توجه به اینکه 12هزار و 700 متر‌مربع از زمین پارک صخره‌ای  برای ساخت این هتل به‌کار رفته است زمین‌های پارک به صاحب هتل واگذار نمی‌شود. این مسئول با بیان اینکه مقداری از زمین این پارک به عنوان معبر استفاده می‌شود، گفت: بنابراین نمی‌شود با حصارکشی اطراف پارک، آن را به حیاط هتل تبدیل کرد زیرا  مردم طالب استفاده از این پارک هستند. عیدی بیرانوند درخصوص وضعیت شهربازی کیو در خرم‌آباد اعلام کرد: شهرداری هزینه تاسیسات این شهربازی را پرداخت می‌کند و طی جلسه‌ای مقرر شد تاسیسات به قیمت یک میلیارد و 500 میلیون تومان خریداری شود.

 

انتهای پیام/

همشهری

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات