مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: ۲ ایستگاه سنجش سلامت توسط بسیج جامعه پزشکی لرستان در مصلی الغدیر شهر خرم‌آباد برپا و بیش از ۱۵۰۰ نفر از نمازگزاران به‌صورت رایگان ویزیت شدند.

به گزارش لرستان خبر، به مناسبت ایام فاطمیه دو ایستگاه سنجش سلامت در مصلی الغدیر شهر  خرم‌آباد برپا شد تا به نمازگزاران در نماز جمعه این هفته خرم‌آباد به‌صورت رایگان ویزیت ارائه دهند.

سرهنگ نبی اله شمس بیرانوند اظهار داشت: امروز اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناسبت ایام فاطمیه با برپایی دو ایستگاه سنجش سلامت در راستای اجرای طرح شمیم خدمت به کنترل و اندازه‌گیری فشارخون و قند خون نمازگزاران خرم‌آبادی پرداختند.

وی به استقبال نمازگزاران از این طرح  اشاره کرد و افزود: علاوه بر انجام تست قند خون و فشارخون خدمات درمانی رایگان توسط پزشک و کارشناسان در محل مصلای الغدیر خرم‌آباد به نمازگزاران ارائه شد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان عنوان کرد: در زمانی که  این ایستگاه در محل نماز جمعه برگزار شد بیش از هزار و 500 نفر از نمازگزاران ویزیت شدند و موارد در معرض خطر ضمن معاینه توسط پزشک مورد مشاوره قرار گرفتند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات