مراسم شبی با شهدا امشب در شهرستان بروجرد و دورود برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت زهرا(س) شش شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهرستان‌های بروجرد، دورود و دروه چگنی تشییع و خاکسپاری می‌شود.

محسن مرادی روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بابیان اینکه شش شهید گمنام نهم و یازدهم اسفندماه در استان لرستان تشییع و خاک‌سپاری می‌شوند اظهار داشت: مراسم استقبال از دو شهید گمنام امروز ساعت 17 عصر در میدان آیت‌الله بروجردی انجام و مراسم شبی با شهدا امشب بعد از نماز مغرب و عشا در سپاه ناحیه بروجرد برگزار می‌شود و فردا ساعت 9 صبح مراسم تشییع شهدا از میدان قیام انجام و در دانشگاه آیت‌الله بروجردی خاک‌سپاری می‌شوند.

وی افزود: مراسم استقبال از دو شهید گمنام عصر امروز ساعت 17 در میدان معلم شهرستان دورود انجام و مراسم شبی با شهدا نیز بعد از نماز مغرب و عشا در مصلی حضرت امام(ره) این شهرستان برگزار می‌شود و فردا ساعت 10 صبح مراسم تشییع شهدا از مصلی انجام و در دانشگاه آزاد واحد دورود خاک‌سپاری می‌شوند.

روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان عنوان کرد: مراسم استقبال از دو شهید گمنام یازدهم اسفندماه ساعت 17:30 دقیقه از میدان ورودی شهر انجام و مراسم شبی با شهدا نیز بعد از نماز مغرب و عشا در سالن ورزشی 9 دی این شهرستان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مراسم تشییع دو شهید گمنام در شهرستان دوره چگنی 12 اسفند ساعت 10 صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت تپه شهدای گمنام این شهرستان انجام می‌شود.

مرادی تصریح کرد: شهدایی که در شهرستان بروجرد تشییع خاک‌سپاری می‌شوند 18 ساله در منطقه شرقی دجله و در عملیات بدر و 20 ساله  در منطقه شرهانی در عملیات محرم به شهادت رسیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: شهدایی که در شهرستان دورود تشییع و خاک‌سپاری می‌شوند 17 ساله در منطقه فکه در عملیات والفجر و 19 ساله در منطقه شرقی دجله در عملیات بدر به شهادت رسیده‌اند.

روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان گفت: شهدایی که در شهرستان دوره چگنی تشییع و خاک‌سپاری می‌شوند 25 ساله در منطقه زیبدات در عملیات تک دشمن و 22 ساله در منطقه شرق دجله در عملیات بدر به شهادت رسیده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات