رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان:

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: بالگرد اورژانس هوایی لرستان برای نجات جان یک مادر باردار دلفانی و یک مصدوم تصادفی به پرواز درآمد.

به گزارش لرستان خبر، حسینعلی رفاهی از پرواز بالگرد اورژانس هوایی لرستان برای نجات جان مادر باردار در شهرستان دلفان خبر داد و اظهار داشت: بالگرد اورژانس هوایی استان امروز برای نجات جان یک مادر باردار به شهرستان دلفان اعزام شد.

وی افزود: امروز پس از درخواست این بیمار در بیمارستان ابن‌سینا دلفان، هماهنگی‌های لازم توسط بالگرد اورژانس هوایی استان برای انتقال بیمار انجام شد و  این مادر باردار طی مراقبت‌های پزشکی لازم به بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد انتقال یافت.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان عنوان کرد: امروز دومین پرواز بالگرد اورژانس هوایی استان لرستان نیز برای نجات مصدوم تصادفی که با موتورسیکلت در منطقه سیرم پلدختر دچار حادثه شده بود، انجام شد.

وی بیان کرد: در تماس تلفنی با مرکز اورژانس لرستان مبنی بر وجود تصادف درروستای سیرم پلدختر با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه، هماهنگی با EOC و اورژانس هوایی استان لرستان انجام شد و بالگرد این اورژانس برای نجات جان بیمار به پرواز درآمد و با مراقبت‌های پزشکی لازم بیمار به بیمارستان شهدای عشایر یافت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات