نشست زمین در منطقه کیو خرم‌آباد موجب انسداد مسیر شهرک جهادگران شد.

به گزارش لرستان خبر، نشست زمین در مسیر عبور کانال جمع آوری و هدایت آب های سطحی و زیر زمینی میدان کیو و چشمه های جنب صدا و سیما رخ داده است.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه در پی این حادثه بلافاصله عوامل امدادی، شهرداری، مدیریت بحران، آب منطقه ای، آب و فاضلاب و پلیس راهنمایی و رانندگی به محل اعزام و نسبت به انسداد خیابان اقدام کردند، گفت: بعد از بررسی های به عمل آمده مشخص شد که این نشست زمین به علت فرسودگی کانالی بوده که حدود ۲۰ سال پیش برای جمع آوری و هدایت آب های سطحی احداث شده است.

رضا آریایی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه محدوده این نشست زمین ۵۰ متر طول دارد، تصریح کرد: کار سبک سازی بر روی کانال با استفاده از ماشین آلات لازم به صورت موقت انجام می شود.

آریایی با اشاره به اینکه شرکت آب منطقه ای در آن زمان مجری انجام این پروژه بوده است، افزود: در این راستا باید با به کار گیری مهندس مشاور از نزدیک بررسی های لازم برای اتخاذ راهکار برای رفع این مشکل اقدام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر لاین میدان کیو به سمت شهرک جهادگران مسدود شده است، گفت: خوشبختانه با وجود ترافیک فراوانی که در این منطقه وجود داشته هیچ گونه صدمه جانی و مالی را نداشته ایم.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

منبع: مهر

 
 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات