فرمانده انتظامی پلدختر گفت: ماموران انتظامی شهرستان در یک عملیات تعقیب و گریز موفق به کشف 62 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ صفر عبدالوند روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران شهرستان پلدختر اظهار کرد: بر اساس اطلاعات واصله به نیروی انتظامی مبنی بر فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر در شهرستان که قصد انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به شهرستان های لرستان را داشت بلافاصله طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان اعضای این باند در یک عملیات به دام افتادند.

وی اضافه کرد: این باند که قصد جابجایی مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو زانتیا داشت در گردنه طولکش واقع در 10 کیلومتری شمال غربی پلدختر به محض اطلاع از حضور پلیس جهت امحای مواد اقدام به #آتش_زدن خودرو کرد.

 سرهنگ عبدالوند افزود: آتش نشانی پلدختر به محل اعزام و پس از خاموش شدن آتش مقدار 61 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از این خوردو کشف شد.

وی گفت: در این رابطه دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر که درون خودرو گرفتار و دچار سوختگی و آسیب شده بودند توسط نیروهای انتظامی به بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر منتقل و سپس جهت درمان به مراکز درمانی خرم آباد اعزام شدند.

وی با بیان این که هم اکنون حال عمومی این دو نفر رضایت بخش اعلام شده است، افزود: در این رابطه یک دستگاه پژو پارس که به صورت اسکورت قاچاقچیان را همراهی می کرد دستگیر و خودروی مورد نظر توقیف شد.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: در این عملیات سه نفر متهم که ساکن استان های جنوبی کشور بودند دستگیر شدند.

 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات