مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی لرستان:

مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی لرستان بر ضرورت ثبت روز ملی گونه های سمندر و ماهی کور لرستان در تقویم محیط زیست تاکید کرد.

به گزارش لرستان خبر، احمد حاتمی صبح پنج شنبه در دیدار تشکل های زیست محیطی، صنایع و تشکل های دانشجویی با رئیس سازمان محیط زیست کشور در سخنانی با اشاره به فعالیت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی لرستان اظهار داشت: هم اکنون این سازمان بیش از هزار و ۷۰۰ عضو در استان دارد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری سومین گردهمایی دانشجویان رشته محیط زیست به میزبانی جهاد دانشگاهی در لرستان عنوان کرد: همچنین تا کنون هزار و ۵۰۰ نفر ساعت کارگاه آموزشی از سوی سازمان دانشجویی جهاد دانشگاهی لرستان در حوزه محیط زیست برگزار شده است.

 مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به پتانسیل های گردشگری لرستان بیان داشت: یکی از معضلات موجود در این حوزه وجود آلاینده های زیست محیطی بوده که یکی از مطالبات ما تجهیز این استان به بنزین «یورو چهار» است.

حاتمی همچنین بر ضرورت ثبت روز ملی سمندر لرستان و همچنین گونه ماهی کور استان در تقویم محیط زیست تاکید کرد و گفت: همچنین واگذاری آموزش های زیست محیطی به دانشجویان، اجرای قانون ممنوعیت استفاده از ظروف یک بار مصرف در ادارات استان از دیگر مطالبات دانشجویان رشته محیط زیست در لرستان است.

 

انتهای پیام/

منبع: مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات