فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر از کشف و ضبط ۶۱ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک خودرو در پلدختر خبر داد.در این عملیات قاچاقچیان مواد مخدر پس از آگاهی از حضور پلیس اقدام به آتش زدن خودرو حامل مواد مخدر کردند که خودشان نیز در این حریق گرفتار شدند.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ «صفر عبدالوند» اظهار کرد: براساس اطلاعات واصله به نیروی انتظامی مبنی بر فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر در پلدختر که قصد انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی به شهرستان‌های لرستان را داشت، پلیس این شهرستان در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بلافاصله اعضای این باند را در یک عملیات به دام انداخت.
وی افزود: این باند که قصد جابجایی موادمخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو زانتیا در گردنه طول کش واقع در 10 کیلومتری شمال غربی پلدختر داشت، به محض اطلاع از حضور پلیس برای امحای مواد اقدام به آتش زدن خودرو کرد. آتش نشانی پلدختر به محل اعزام رفته و پس از خاموش شدن آتش مقدار 61 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از این خودرو کشف شد. در این راستا دو نفر از  قاچاقچیان مواد مخدر که در داخل خودرو دچار سوختگی شده بودند از سوی عوامل نیروی انتظامی به بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر منتقل و سپس برای درمان به مراکز درمانی خرم آباد اعزام شدند.
وی حال عمومی این دو نفر را رضایت بخش اعلام  کرد و گفت: در این رابطه یک دستگاه پژو پارس که به صورت اسکورت قاچاقچیان را همراهی می‌کرد دستگیر و خودرو مورد نظر توقیف شد. در این عملیات سه متهم دیگر که ساکن استان‌های جنوبی کشور بودند نیز دستگیر شدند.

   28 سارق در تعطیلات نوروزی دستگیر شدند
فرمانده انتظامی بروجرد با بیان اینکه کشف سرقت درایام تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال قبل 123 درصد افزایش داشته است، از دستگیری 28 سارق در این ایام از سوی ماموران فرماندهی انتظامی بروجرد خبر داد.  سرهنگ «علیرضا دلیری» به همشهری گفت: در ایام تعطیلات نوروز ماموران انتظامی شهرستان بروجرد مقدار 2 کیلو و 737گرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط و 456 معتاد پر خطر را نیز دستگیر کردند. همچنین در این ایام 2 فقره سرقت اماکن، 20 فقره سرقت محتویات داخل خودرو، 22فقره سرقت منزل، سه فقره جیب‌بری، 8 فقره کیف قاپی و 41مورد نیزسرقت های مختلف در بروجرد توسط ماموران انتظامی بروجرد کشف شد. سرهنگ دلیری عنوان کرد: مشارکت عمومی مردم با پلیس باعث ایجاد امنیت در جامعه می‌شود لذا از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس حاصل کنند.
 
 
انتهای پیام/

منبع: همشهری

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات