معاون تبلیغات اسلامی لرستان:

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: بیش از ۱۳ هزار لرستانی تاکنون برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی بابیان اینکه مراسم معنوی اعتکاف در 175 الی 180 مسجد در استان لرستان برگزار می‌شود اظهار داشت: تاکنون بیش از 13 هزار نفر لرستانی برای شرکت در مراسم اعتکاف ثبت‌نام کرده‌اند.

وی بابیان اینکه ثبت‌نام معتکفان ادامه دارد افزود: تاکنون بالاترین آمار ثبت‌نام کنندگان مربوط به شهرستان خرم‌آباد بوده که بیش از  هزار و 800 نفر ثبت‌نام کرده‌اند و  در شهرستان‌های استان نیز بیش از 70 درصد تاکنون ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد: بالاترین آمار ثبت‌نام کنندگان تاکنون مربوط به بانوان است و استقبال جوانان نیز برای شرکت در این مراسم معنوی چشمگیر بوده است.

وی بابیان اینکه همه مساجد محل اعتکاف آمادگی برگزاری این مراسم معنوی را دارد تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال 18 هزار و 500 نفر معتکف در مراسم  معنوی اعتکاف حضور داشته باشند.

غلامی بیان کرد: بیش از 300 نفر مبلغ و مبلغه به مساجدی که معتکفان حضور دارند اعزام می‌شود و محافل انس با قرآن و نشست‌های معرفت دینی نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات