مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی پلدختر:

مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی پلدختر گفت: آب شرب ۱۵ روستای شهرستان پلدختر قطع شده است.

به گزارش لرستان خبر، حمیدرضا بهاروند بابیان اینکه آب آشامیدنی 15 روستای مجتمع واشیان پلدختر قطع‌شده است اظهار داشت: مجتمع واشیان شامل 27 روستا است که هم‌اکنون آب آشامیدنی 15 روستا از این 27 روستا قطع است.

وی علت قطعی آب 15 روستای پلدختر را سوختگی پمپ و ازکارافتادن ایستگاه پمپاژ دانست و افزود: حل این مشکل از عهده شرکت آب و فاضلاب روستایی پلدختر برنمی‌آید چراکه پمپ آب در این شهرستان موجود نیست.

مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی پلدختر عنوان کرد: مشکل قطعی آب 15 روستای پلدختر به شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان منعکس‌شده است و منتظر اقدام این  شرکت برای ارسال پمپ هستیم و تلاش برای رفع قطعی آب این روستاها از سوی این شرکت ادامه دارد.

زهرا ایمانی یکی از اهالی روستای تپه واشیان پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: آب آشامیدنی روستای تپه واشیان و 14 روستای دیگر از ظهر روز گذشته قطع‌شده است و مردم این روستاها با مشکل زیادی مواجه شده‌اند.

علی سلیمانی دهیار روستای تپه واشیان پلدختر نیز تصریح کرد: در پی قطعی آب این روستاها مردم که عمدتاً دامدار و کشاورز هستند با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه هم‌اکنون  تعدادی از مردم در اعتکاف به سر می‌برند قطعی آب در طول شبانه‌روز مشکلات زیادی ایجاد کرده است و ازآنجاکه اهالی این روستاها از این وضعیت ناراضی هستند درخواست داریم مسئولان هرچه  سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات