رئیس حوزه هنری لرستان:

رئیس حوزه هنری لرستان گفت: مسابقه ادبی "دست‌های دعا" همزمان با ایام اعتکاف در میان ۱۷ هزار شرکت کننده برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، محمد امیدی پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با آغاز مراسم معنوی اعتکاف مسابقه ادبی "دستهای دعا" توسط حوزه هنری لرستان با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان در میان 17 هزار شرکت کننده برگزار می‌شود.

وی با اشاره به همزمانی مراسم معنوی اعتکاف با هفته هنر انقلاب اسلامی افزود: این هفته فرصتی مناسب برای معرفی هنر انقلاب اسلامی است، وجود 17 هزار مخاطب و زمان کافی برای تفکر در محیطی آرام فرصتی مناسب برای اثرگذاری هنر انقلاب است.

رئیس حوزه هنری لرستان عنوان کرد: بر همین اساس حوزه هنری لرستان اقدام به برگزاری مسابقه خاطره نویسی اعتکاف باعنوان "دستهای دعا" کرده است که پرمخاطب ترین برنامه این حوزه در سال محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: این مسابقه در دو قسمت خاطره و دعا برگزار می‌شود و در پایان از 100 دعای برگزیده در سه بخش مناجات(زیباترین دعای معنوی) حاجات(زیباترین دعای مادی) و ظهور(زیباترین دعای فرج) تقدیر به عمل می آید و رتبه‌های برتر بخش خاطره نویسی (خاطرات اعتکاف) معرفی می‌شود.

امیدی پور با اشاره به گشایش نمایشگاه آثار کاریکاتور آرش فروغی هنرمند برگزیده هنر انقلاب در بخش هنرهای تجسمی تصریح کرد: کاریکاتور از جمله هنرهای تاثیرگذاری است که می‌تواند پیام رسان هنر انقلاب به ویژه در عرصه‌های سیاسی باشد.

وی افزود: ابعاد ترسیم کاریکاتور چهره ناتانیاهو توسط آرش فروغی در رسانه‌های صهیونیستی در سال گذشته به خوبی بیانگر این میزان از اثرگذاری است  به همین منظور حوزه هنری لرستان گزیده‌ای از این آثار را با موضوع استکبار ستیزی در قالب نمایشگاه همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در معرض دید عموم قرار داده است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات