بانک ملی تغییر رویکرد بدهد؛

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن فاز دوم صنایع غذایی گهر دورود انتقاد کرد.

به گزارش لرستان خبر مجید کیانپور در سخنانی با اشاره به وضعیت کارخانه صنایع غذایی گهر دورود اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته و توجه ویژه رئیس قوه قضائیه زمینه برای فعالیت دوباره این واحد اقتصادی در شهرستان دورود فراهم شد.

فاز دوم صنایع غذایی گهر دورود اجرایی نشد

وی با تاکید بر اینکه پیگیری های فراوانی برای آغاز فعالیت دوباره این واحد از سوی مسئولان استان و به ویژه رئیس قوه قضائیه صورت گرفت گفت: مشکلات متعددی بر سر راه این واحد وجود داشت که با پیگیری های صورت گرفته آنها مرتفع شدند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر بانک ملی در رابطه با اجرایی شدن فاز دوم این کارخانه تاکید کرد و گفت: انتظار داریم که بانک ملی یک کارگروه ویژه برای پیگیری مشکلات این واحد اقتصادی و همچنین اجرایی شدن فاز های بعدی آن ایجاد کند.

کیانپور با بیان اینکه فاز اول این کارخانه در مرداد ماه سال گذشته به بهره برداری رسید گفت: مقرر بود که فاز دوم این کارخانه در بهمن ماه به بهره برداری برسد و این در حالیست که این امر هنوز عملیاتی نشده است.

بانک ملی تغییر رویکرد بدهد؛ موجب ناامیدی مردم نشوید

وی با بیان اینکه بر اساس وعده وزیر کشور و همچنین هیئت مدیره بانک ملی قرار بود که فاز دوم این کارخانه در بهمن ماه سال ۹۵ عملیاتی شود گفت: این در حالیست که از این تاریخ تا کنون سه ماه نیز گذشته و هنوز قول وزیر و هئیت مدیره بانک ملی عملیاتی نشده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتظار داریم که بانک ملی با جدیت بیشتری در این رابطه ورود پیدا کند گفت: اگر مشکلاتی بر سر راه عملیاتی شدن فاز دوم این کارخانه وجود دارد به ما انعکاس بدهند تا ما نیز پیگیری لازم را در این رابطه داشته باشیم.

کیانپور با تاکید بر اینکه بانک ملی باید در رابطه با کارخانه صنایع غذایی گهر دورود رویکرد خود را تغییر بدهد افزود: با توجه به عدم همکاری بانک ملی ما افق روشنی برای بهره برداری از فاز دوم این کارخانه نمی بینیم.

وی با تاکید بر اینکه بانک ملی باید خیلی محکم تر از وضع موجود در این رابطه پای کار باشد تصریح کرد: در غیر اینصورت این امر موجب یاس و ناامیدی ۱۰۰ درصدی مردم شهرستان دورود در رابطه با فعالیت این واحد اقتصادی می شود.

بانک ملی برنامه زمانبدی به مردم ارائه بدهد

کیانپور با تاکید بر اینکه بانک ملی باید برنامه خود را در زمینه اجرایی شدن فاز دوم کارخانه صنایع غذایی گهر دورود به ما ارائه بدهد تصریح کرد: من نماینده ۳۰۰ هزار نفر از مردم حوزه انتخابیه دورود هستم و باید بانک ملی برنامه های خود را در این زمینه به ما اعلام کند.

وی با تاکید بر اینکه بانک ملی باید برنامه زمانبدی خود را در این رابطه به ما اعلام کند تصریح کرد: باید هر چه سریع تر اقدامات لازم برای ورود به چرخه تولید فاز دوم این کارخانه فراهم شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاز نخست این کارخانه برای تولید ظروف بسته بندی آب معدنی عملیاتی شد گفت: باید تلاش های لازم رای اجرای فاز های بعدی این کارخانه و تولید آب معدنی، دلستر و آبمیوه صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع: مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات