فرماندار بروجرد گفت: صحت انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بروجرد توسط هیات اجرایی و نظارت بروجرد تایید شد. “علی کورانی فر” ادامه داد: بعد از برگزاری انتخابات شوراها و اعلام اسامی داوطلبان پنجمین دوره شورای شهر بروجرد برخی از داوطلبان نسبت به برگزاری انتخابات معترض بودند. وی ...

به گزارش لرستان خبر، فرماندار بروجرد گفت: صحت انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بروجرد توسط هیات اجرایی و نظارت بروجرد تایید شد.

“علی کورانی فر” ادامه داد: بعد از برگزاری انتخابات شوراها و اعلام اسامی داوطلبان پنجمین دوره شورای شهر بروجرد برخی از داوطلبان نسبت به برگزاری انتخابات معترض بودند.
 وی اضافه کرد: ۶۰ کاندید در بروجرد معترض انتخابات شوراها بودند که این افراد نسبت به برگزاری انتخابات و تخلفات شاکی بوده و بعد از انتخابات این موارد مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت صحت انتخابات شوراها توسط هیات اجرایی شهرستان بروجرد تایید شد.
 به گفته وی اما بعد از اعلام صحت انتخابات توسط هیات اجرایی، هیات نظارت شهرستان وارد عمل شد تا صحت انتخابات شوراها را تایید کنند و امروز هیات نظارت هم صحت انتخابات شورای شهر را تایید کرد.
 فرماندار بروجرد تصریح کرد: به هیچ عنوان انتخابات شورای شهر بروجرد ابطال نخواهد شد و خبرهای که برخی از کانال های تلگرامی در این راستا درج می کنند کذب است.
 کورانی فر با اشاره به این که انتخابات شورای شهر بروجرد در این دروه به صورت الکترونکی برگزار شد افزود: ۱۸۷ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بروجر ثبت نام کرده بودند که ۹ نفر از میان آنها توسط مردم انتخاب شد.
 
 
کانال خبری فرمانداری دورود نیز از تایید  صحت انتخابات شوراها در این شهرستان خبر داد.
این در حالی است که مقامات رسمی شهر دورود تا کنون در این خصوص اظهار نظری نداشته اند.
شایان ذکر است برخی داوطلبان در این شهرستان به روند برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر اعتراضاتی داشته بودند.
 
انتهای پیام/
منبع: بازتاب بروجرد
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات