رئیس جهاد کشاورزی لرستان:

رئیس جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۳۴ میلیارد تومان اعتبار برای آبیاری تحت‌فشار در اعتبار امسال استان تخصیص داده‌شده است.

به گزارش لرستان خبر، عبدالرضا بازدار ظهر جمعه در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: سهم این سازمان از ردیف‌های ملی برای جذب در سال 95 معادل 60 میلیارد تومان بوده است.

وی بابیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی تاکنون 49 میلیارد و 465 میلیون تومان از محل ردیف‌های ملی جذب کرده است، افزود: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری دو میلیارد و 960 میلیون تومان، اداره کل امور عشایری 800 میلیون تومان، اداره کل دامپزشکی 891 میلیون تومان و شیلات 350 میلیون تومان و درمجموع تاکنون 54 میلیارد و 466 میلیون تومان جذب‌شده است.

رئیس جهاد کشاورزی لرستان بیان کرد: این اعتبارات از محل ردیف‌های ملی از زیر بخش‌های مختلف در سال 95 جذب‌شده که بیش از 9 میلیارد تومان آن اسناد خزانه و مابقی به‌صورت نقد جذب‌شده است.

وی با اشاره به جذب 12 میلیارد تومان از این اعتبار از محل اعتبارات استان‌های دیگر عنوان کرد: تقریباً بالغ‌بر 34 میلیارد تومان اعتبار برای آبیاری تحت‌فشار در این اعتبار تخصیص داده‌شده است.

بازدار مجموع مطالبات این سازمان را حدود 20 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امسال نیز از ردیف ملی در بخش آب‌وخاک 105 میلیارد تومان مصوبه دریافت شده و این در حالی است که سال گذشته 65 میلیارد تومان به این منظور اختصاص‌یافته و درمجموع اعتبارات استانی ارتقا یافته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات