مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان:

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان تیم‌های پزشکی و برپایی ایستگاه سلامت در شب‌های قدر در مصلی‌ها و مساجد سراسر استان اعزام و خدمات درمانی و بهداشتی رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، نبی‌اله شمس بیرانوند درباره اجرای برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: به مناسبت این ماه مبارک ما برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی زیادی را پیش بینی کرده‌ایم، که در سراسر استان لرستان به اجرا گذاشته می‌شود.

وی افزود: ویزیت رایگان پزشکان بسیجی در مطب‌ها و مراکز بهداشتی درمانی در برخی از شهرستان‌های استان و اعزام تیم‌های بهداشتی درمانی به مساجد و محله‌های آسیب‌پذیر شهری از اهداف مهم سازمان در این ماه پربرکت است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با بیان اینکه همه ساله در سالروز عروج ملکوتی بنیان‌گذار انقلاب اعضای بسیج جامعه پزشکی لرستان برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل به مرقد مطهر ایشان اعزام می‌شوند، عنوان کرد: باتوجه به همزمانی این مناسبت باماه مبارک رمضان مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در کانون‌های بسیج جامعه پزشکی استان با برگزاری مسابقه وصیت‌نامه و صحیفه امام (ره) و فضاسازی شبکه‌ها و بیمارستان برگزار می‌شود.

شمس بیان کرد: غبارروبی نمازخانه‌های بیمارستان‌ها و شبکه‌ها، برگزاری نشست مشترک شورا و کارگروه سلامت بسیج جامعه پزشکی استان، برگزاری نشست بصیرتی- اخلاقی حلقات صالحین، برگزاری نشست روشنگری بیانات امام (ره) و مقام معظم رهبری، محفل انس با قرآن و تفسیرقرآن و چندین برنامه فاخر دیگر از دیگر برنامه‌هایی است که در این ماه اجرا می‌شود.

وی با توضیح برنامه‌های شب قدر تصریح کرد: اعزام تیم‌های پزشکی و برپایی ایستگاه سلامت در شب‌های قدر در مصلی‌ها و مساجد سراسراستان پیش بینی کرده‌ایم که خدمات بهداشتی و درمانی به صورت رایگان ارائه می‌شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: کانون‌های بسیج جامعه پزشکی در ماه مبارک رمضان مباحث آموزش بهداشت و تغذیه توسط کارشناسان مربوطه همراه با سنجش سلامت را طبق ابلاغ سازمان در مساجد انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

منبغ: تسنیم

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات