فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مطرح کرد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:سپاه از حرکت‌های علمی و ابتکارات و اختراعات دانش آموزان حمایت مادی و معنوی می‌کند و آمادگی کامل دارد تا برای کارآفرینی و اشتغال جوانان از تمام ظرفیت‌ها استفاده کند.

به گزارش لرستان خبر،به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ سردار مرتضی کشکولی در جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی از همراهی و تعامل سازنده دستگاه تعلیم و تربیت تقدیر کرد و گفت: سپاه و بسیج ظرفیت‌های بی‌نظیری برای توسعه و پیشرفت کشور دارند که باید  از این ظرفیت برای کمک به دولت استفاده کرد . 
 

وی سپاه را مولود انقلاب عنوان کرد و گفت : سپاه فارغ از تمام نگاه‌ها، از تمام ظرفیت‌ها برای کمک به دولت‌ها استفاده می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان توجه به حوزه‌های آموزشی و فرهنگی را راهبرد نوین سپاه معرفی کرد و افزود: برنامه‌های مهمی مانند آیه‌های تمدن، اردوی راهیان نور ، طرح هجرت و ...  از جمله فعالیت‌هایی است که با هدف آموزش مهارت به جوانان و  کمک به آنان برای موفقیت در مسیر زندگی اجرا می‌شود .

 کشکولی تاکید کرد: سپاه از حرکت‌های علمی و ابتکارات و اختراعات دانش آموزان حمایت مادی و معنوی می‌کند و آمادگی کامل دارد تا برای کارآفرینی و اشتغال جوانان از تمام ظرفیت‌ها استفاده کند.

 وی سالم سازی تفریح گاه‌های عمومی را از جمله برنامه‌های سپاه اعلام کرد و گفت : چند سالی است که سپاه در این حوزه ورود کرده و تلاش می‌کند تا مراکز تفریحی و سیاحتی را برای استفاده خانواده‌ها سالم سازی کند. 

کشکولی به تعامل بسیار مثبت آموزش و پرورش با سپاه اشاره و اظهار کرد: آموزش و پرورش در اجرای برنامه‌های مشترک نهایت همکاری را مبذول داشته است.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات