نماینده مردم بروجرد در مجلس:

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه به‌صراحت می‌گوییم در کشور به استان لرستان و در استان لرستان به شهرستان بروجرد ظلم شده است، گفت: چرا سد شهید بروجردی از دستور کار وزارت نیرو خارج‌ شد.

به گزارش لرستان خبر، عباس گودرزی ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی سد آبسرده بروجرد با اشاره به پیگیری‌های فراوان ادامه عملیات اجرایی سد آبسرده بروجرد اظهار داشت: تلاش‌های بسیاری شده تا کار به این مرحله برسد تا دوباره این سد در مدار احداث قرار گیرد بنابراین پیمانکاران این شرکت نباید با بهانه نبود اعتبار در روند احداث آن کندی ایجاد کند.

وی با بیان اینکه به‌صراحت می‌گوییم در کشور به استان لرستان و در استان لرستان به شهرستان بروجرد ظلم شده است، افزود: چرا نباید یک پروژه سر موعد مقرر در بروجرد تمام شود؟ چرا سد شهید بروجردی از دستور کار وزارت نیرو خارج‌شده و تنها 100 هزار تومان تخصیص در بودجه داشته است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با تأکید بر لزوم احداث هر سه سد موردنیاز این شهرستان عنوان کرد: پیمانکار قبلی سد آبسرده مشمول ماده 48 شد و اگر پول بود کار می‌کرد و اعتباری نبود که کار را از آن‌ها گرفتند و این پروژه به شرکت جهاد نصر واگذار شد و اگر سازوکار بهتری تدبیر می‌شد این پروژه به طور حتم به قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) واگذار می‌شد.

وی تعهد داد برای جذب و تأمین منابع اعتباری این سد همراه با دیگر مسئولان استانی تلاش کند و از مدیران این شرکت نیز خواست تا به وضع موجود بسنده نکنند و اگر اعتبار نقد وجود نداشته باشد به‌صورت اسناد خزانه به آن‌ها پرداخت می‌شود.

گودرزی تأکید کرد: اگر زمانی به مردم برای افتتاح پروژه‌ای اعلام می‌شود با اعتماد مردم که سرمایه نظام است بازی نکنید و زمان را به‌صورت حساب‌شده به مردم اعلام کنید و یا اصلاً زمان ندهید.

وی از شرکت مجری این پروژه نیز خواست تا مطالبات خود را نادیده بگیرند و برای این پروژه سخاوتمندانه از اعتبارات خود هزینه کنند و دولت نیز تلاش می‌کند مطالبات آن‌ها را پرداخت نماید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات