مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان:

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: ۲۰ تیم پزشکی به مناسبت دهه کرامت به مناطق محروم و نیمه برخوردار استان لرستان اعزام می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، عبدالوحید ملک آرا در رابطه با اعزام تیم تخصصی و عمومی در سراسر استان اظهار داشت: از هفتم مردادماه به مدت یک هفته، به مناسبت دهه کرامت 20 تیم تخصصی و عمومی  به مناطق محروم و نیمه برخوردار شهری و روستایی سراسر جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اعزام می‌شود.

وی افزود: تیم‌های پزشکی شامل متخصص، پزشک، دندانپزشک، بینایی سنج، ماما، پرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها که تیم را برای ارائه خدمات بهتر به اهالی این مناطق همراهی می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به اینکه علاوه بر خدمات درمانی و بهداشتی خدمات دندانپزشکی نیزبه صورت کاملاً رایگان به اهالی مناطق ارائه می‌شود عنوان کرد: برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیر، بهداشت محیط و خانواده و همچنین راه‌های پیشگیری از آن به صورت چهره به چهره توسط کار‌شناسان مریوطه انجام می‌شود.

ملک آرا در رابطه با اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم استان بیان کرد: تیم‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم ونیمه برخوردار پااعلم، معمولان پلدختر - علی‌آباد، شاپهنه، میانرودان و عزیزآباد ازنا- سرنچه، جهان آباد بروجرد، منطقه سراب چنار و روستاهای تابع الشتر، بیرانشهر، مناطق عشایرنشین الیگودرز و روستاهای دلفان و مساجد کوهدشت اعزام می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: اعزام تیم‌های بهداشتی ودرمانی از روز شنبه به مدت یک هفته به این مناطق برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان به اهالی این مناطق اعزام می‌شوند.

ملک آرا تصریح کرد: مراجعه کنندگانی که بنا به تشخیص پزشکان درمانگر نیاز به خدمات تخصصی‌تر در مراکز استان داشته باشند با هماهنگی و مساعدت به‌صورت رایگان خدمات موردنظر را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات