مدیر اعزامی کاروان زیر سایه خورشید لرستان:

مدیر اعزامی کاروان زیر سایه خورشید لرستان گفت: جشن‌های اختصاصی کودکان و نوجوانان برای نخستین بار توسط خدام حرم رضوی در لرستان برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، آرش ضیایی اظهار داشت: برای نخستین بار در تاریخ جشن‌های زیر سایه خورشید در 10 سال گذشته برنامه اختصاصی ویژه کودکان و نوجوانان با جشن ابداعی توسط حجت‌الاسلام صفری در استان لرستان انجام گرفت.

وی افزود: تاکنون در جشن‌های زیر سایه خورشید به‌صورت اختصاصی برنامه‌های کمتری برای کودکان و نوجوانان انجام‌گرفته بود که برای نخستین بار در استان لرستان این برنامه در شهرستان ازنا انجام و برنامه بعدی نیز دریکی از روستاهای شهرستان سلسله برای با افراد زیر 15 سال انجام گرفت.

مدیر اعزامی کاروان زیر سایه خورشید  لرستان عنوان کرد: در این جشن با روش‌های ابداعی و جذب توسط یکی از روحانیون مبلغ کاروان زیر سایه خورشید در استان جشنی ترتیب داده شد و آموزش معرفتی کودکان در این جشن به‌صورت بازی شکل گرفت.

وی بیان کرد: مباحث امامت، اعتقادی، آشنایی با قرآن، امامت، امام رضا(ع) و ارتباطات اجتماعی‌محور این جشن‌ها بود و در آخر هدایایی معنوی و جوایزی از سوی آستان قدس رضوی به کودکان و نوجوانان اهدا شد.

انتهای پیام

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات