فرمانده انتظامی الیگودرز:

فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط نیروی انتظامی و دستگاه قضایی امروز فضا برای جولان فروشندگان سکه‌های تقلبی در الیگودرز نا امن شده است.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ " خدارحم ذلقی" گفت: در سال‌های گذشته به‌رغم تلاش‌ها و برخوردهای صورت گرفته متأسفانه عده‌ای با هدف سودجویی اقدام به کلاه‌برداری از طریق فروش سکه تقلبی می‌نمودند که همین موضوع باعث لکه‌دار شدن حیثیت شهرستان شده بود اما با تدابیر دستگاه قضایی و تلاش فرزندان شما در نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی امروز این نوع جرم در الیگودرز به صفر رسیده و در دو سال گذشته حتی یک مورد را مشاهده نکرده‌ایم و فضای الیگودرز ناامن‌ترین نقطه برای فروشندگان سکه تقلبی شده است.
وی در خصوص سرقت‌ها نیز گفت: در سال‌های اخیر سرقت در الیگودرز بسیار کاهش‌یافته و به موردی رسیده است.
سرهنگ ذلقی افزود: سرقت‌هایی که هرازگاهی رخ می‌دهد عادی و در سطح کشور نیز رواج دارد اما نیروی انتظامی الیگودرز به‌رغم گستردگی حوزه انتظامی با تلاش مأموران در حوزه‌های مختلف آمار سرقت را به حداقل رسانده است و در چهار سال گذشته تنها یک مورد سرقت به عنف داشته‌ایم که کمتر از ۴۸ ساعت مجرمان دستگیر شدند.
وی در خصوص راه‌اندازی سیستم پایش تصویری گفت: در این خصوص مکاتباتی صورت گرفته و اگر این خواسته تحقق یابد کمک شایانی به مباحث مختلف در حوزه امنیت می‌شود.
سرهنگ ذلقی در خصوص استعمال قلیان در پارک‌ها و اماکن عمومی گفت: وظیفه جمع‌آوری قلیان‌ها و مقابله با استعمال قلیان با شبکه بهداشت و درمان می‌باشد اما نیروی انتظامی با احکام شورای تامین با این پدیده برخورد می‌کند در حالی که برای رفع کامل مشکل استعمال قلیان در اماکن عمومی لازم است تمام دستگاه‌ها به‌ویژه شبکه بهداشت پای‌کار باشند.
 
انتهای پیام/

منبع: یافته

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات