مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: به زودی و با تامین اعتبار شاهد احداث مرکز فیزیوتراپی در شهرستان بروجرد خواهیم بود.

به گزارش لرستان خبر، صابر رضایی در خصوص نشست اخیر با دبیر کل جمعیت هلال احمر اظهار کرد: استان لرستان اخیرا میزبان دبیر کل جمعیت هلال احمر و مدیران اجرایی بوده و دستاوردهای خوبی برای استان لرستان حاصل شد. 
 

وی خاطر نشان کرد:در جریان سفر دبیر کل هلال احمر به لرستان اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان بابت بدهی‌های جمعیت هلال احمر، تجهیزات و اقلام مورد نیاز تامین شد. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان داشت: تعویض و تبدیل به احسنت نمودن 10 خودروی فرسوده جمعیت هلال احمر، تامین اعتبار برای احداث فیزیوتراپی در شهرستان بروجرد و نمایندگی پخش دارو در استان از دیگر دستاوردهای نشست با دبیرکل جمعیت هلال احمر است. 

رضایی تصریح کرد: کارهای مقدماتی داروخانه هلال احمر استان نیز با اعتباری بالغ بر 70 میلیون تومان انجام گرفته و 200 میلیون تومان نیز در جهت تامین دارو دریافت و منتظر بهره برداری از آن توسط استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی هستیم. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان همچنین از اجرایی شدن طرح خادم در لرستان خبر داد و گفت : فروردین ماه امسال در چهار شهرستان کوهدشت، الیگودرز، ازنا و پلدختر به صورت پایلوت طرح خادم به معنای خانواده آماده در مقابل مخاطرات اجرا شد. 

وی افزود: از 34 مخاطره طبیعی 17 مورد آن در استان لرستان به وقوع می‌پیوندد و لذا طرح خادم یک پیش آمادگی لازم در راستای آموزش اولیه به خانواده‌ها در مواجه با این مخاطرات صورت گرفته و اکنون شاهد اجرایی شدن آن در کل استان لرستان هستیم. 

رضایی با اشاره به  کاهش 40 درصدی آسیب‌ها با اجرای طرح خادم، اظهار کرد: 12 مرحله امدادگران هلال احمر به درب خانه‌ها مراجعه کرده و آموزش‌های لازم به خانواده‌ها ارائه داده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات