امام جمعه موقت خرم آباد:

امام جمعه موقت خرم آباد گفت: برخی نمایندگان شأن و جایگاه خود را در حدی پایین بیاورد که افتخارشان این باشد که با شوق، ذوق، رغبت و بی پروایی با یک بی ایمان عکسی بگیرند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام قاسم متقی‌نیا،امام جمعه موقت خرم آباد در خطبه های این هفته نمازجمعه در خرم آباد ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت افتخارآمیز آزادگان هشت سال دفاع مقدس،گفت: به یقین آزادگان ما کسانی هستند که جز بریون انقلاب ما هستند و آزادگان ما اصحاب بر انقلاب اند.

 

وی با اشاره به سالروز جنگ 33روزه رژیم اشغالگر قدس علیه جنوب لبنان، مقاومت اسلامی و حزب الله قهرمان که با شکست خفت بار رژیم اشغالگر به پایان رسید،گفت: تنها راه پیروزی و راه نجات مقاومت در مقابل زورگویان است و ایستادگی همراه با ایمان در مقابل زورگویان نصرت الهی را به دنبال دارد و این یک قاعده تخلف ناپذیر است.

 

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر احیاء صنایع کوچک و متوسط، اظهار داشت: این مطالبه مقام معظم رهبری قانون و فوق قانون است باید مدیران جهادی اولویت اول شان انجام فرمان مقام عظمای ولایت باشد.

 

به گفته وی بخش عمده ای از مشکلات صنایع کوچک و متوسط مربوط به تحریم ها نیست مربوط به مدیریت ها و اولویت هاست که نقش بسیار مهم پرداختن به صنایع کوچک و متوسط به خصوص در استان های محروم مانند لرستان می تواند رکود را علاج کند.

 

حجت الاسلام متقی نیا بیان کرد: احیاء صنایع کوچک و متوسط درد سنگین اشتغال را کمتر می کند و بخشی از مشکل آن را حل می کند،تحرک ایجاد می کند و طبقات پایین از آن بهره مند می شوند.

 

به گفته وی در استان لرستان یکی از راه های در دسترس برای اشتغالزایی که بایستی در اولویت دولتمردان و نمایندگان مجلس قرار بگیرد احیا و راه اندازی صنایع کوچک و متوسط است.

 

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره بیان نقشه راه دولت آینده در مراسم تنفیذ توسط مقام معظم رهبری،گفت: دولتمردان امانت دار باشند و اتحاد ملت را از بین نبرند،براساس برنامه ششم حرکت کنند و از نظرات منتقدان و مخالفان آشفته نشوند.

 

حجت الاسلام متقی نیا عنوان کرد: مسئولان به میان مردم بروند و از نیروهای مومن انقلابی و با انگیزه استفاده کنند و قدردان حضورشان باشند،با توکل بخدا کار قوی، جهادی و حساب شده در عرصه های فرهنگی، دفاعی و اقتصادی انجام می شود.

 

وی گرفتن سلفی برخی از نمایندگان را درشأن و جایگاه مجلس ندانست و تصریح کرد: بعضی از این نمایندگان ظرفیت وشرایط را نداشتند چراکه جایگاه مجلس باید نماد تفکر انقلابی باشد.

 

به گفته وی برخی نمایندگان شأن و جایگاه خود را در حدی پایین بیاورند که افتخارشان این باشد که با شوق، ذوق، رغبت و بی پروایی با یک بی ایمان عکسی بگیرند،بعضی از نمایندگان بدانند پیرزن هایی که در روستاها جز اقشار فقیر آسیب پدیرند آن ها ولی نعمت اند چرا با آن ها عکس نمی گیرید؟

 

خطیب جمعه خرم آباد این عکس گرفتن ها را اوج حقارت دانست و گفت: امیدواریم پشیمیان شوند، توبه کنند و از محضر ملت عذرخواهی کنند و ملت هم در آینده با بصیرت این گونه نمایندگان را به مجلس نفرستند.

 

 

انتهای پیام/

منبع: سفیر افلاک

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات