معاون آموزش و پرورش استان لرستان:

معاون آموزش و پرورش استان لرستان گفت: ۳۴۶ آموزشگاه استان لرستان در مناطق پر خطر و کم خطر آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.

به گزارش لرستان خبر، فرید بهرامی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در سالن جلسات آموزش و پرورش لرستان برگزار شد به برخی بی‌برنامه گی‌ها در حوزه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر اشاره کرد و  اظهارداشت:  سال گذشته برخی از دستگاه‌های اجرایی به آموزش های پیشگیری ورود پیدا کردند و سه بار یک مدرسه تحت پوشش برنامه های آسیب‌های اجتماعی قرار گرفت.

وی به وجود شش هزار و 675 معلم در استان لرستان اشاره کرد و افزود: 346 آموزشگاه استان لرستان در مناطق پر خطر و کم خطر قرار دارند که لازم است دستگاه‌های اجرایی برنامه خود را ارائه دهند تا آموزش‌ها در این مناطق نیز دنبال شود.

معاون تبریت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان لرستان عنوان کرد: متأسفانه تاکنون تنها سه دستگاه برنامه‌های خود را به آموزش و پرورش ارائه داده‌اند بنابراین انتظار می‌رود در شهریور ماه برنامه خود را ارائه دهند چون از ابتدای مهر ماه ورود دستگاه‌هایی که برنامه ارائه نداده‌اند ممنوع می‌شود.

وی بیان کرد: از چهار هزار و 200 آموزشگاه استان لرستان 346 آموزشگاه جزء نقشه gtc هستند اکه اگر تحت پوشش این برنامه‌ها قرار گیرند بهره‌وری کار افزایش پیدا می‌کند.

بهرامی در بخش دیگری از سخنان خود به تجهیز و مرمت گود زورخانه دانش‌آموزی در مدرسه شهید محراب مرادی اشاره کرد و گفت: تمام کارهای مقدماتی این گود زورخانه انجام شده و سعی می‌کنیم تا اول مهر افتتاح شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات