در دیدار نماینده خرم‌آباد با مدیران حوزه راه و حمل‌ونقل استان مطرح شد:

نماینده خرم‌آباد و چگنی در دیدار با علیخانی مدیرکل راه و شهرسازی و زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر، مشکلات حوزه راه و مسکن را نیز مورد بررسی قرار داد.

به گزارش لرستان خبر، "محمدرضا ملکشاهی راد" عضو کمیسیون عمران مجلس در این دیدار با اعلام رضایت از عملکرد مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از تلاش‌ها و خدمات مدیریت و کارکنان این ادارات قدردانی کرد.
در این دیدار عضو کمیسیون عمران مجلس خواستار اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، تسریع در پروژه آزادراه خرم‌آباد به اراک و راه‌آهن دورود به خرم‌آباد شد.
ملکشاهی راد روکش آسفالت راه‌های اصلی، تعریض، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی خرم‌آباد، چگنی، سپیددشت، زاغه و بیرانشهر، راه خرم‌آباد به شاهیوند، ۴ خطه خرم‌آباد به سپیددشت، احداث دوربرگردان روستای رباط، احداث پل تنگ هفت و پل روستای دارایی را از دیگر مطالبات مردم حوزه انتخابیه برشمرد.
در این دیدار زندی فر مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قول مساعد داد در سال جاری روکش آسفالت راه‌های اصلی و روستایی استان به‌طور کامل انجام شود و در آینده نزدیک دوربرگردان روستای رباط احداث شود و پل هوایی عابر پیاده هم در صورت رفع مشکلات فنی نصب شود.
علیخانی مدیرکل راه و شهرسازی هم قول مساعد داد در سال جاری ۷۵ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی بهسازی و آسفالت شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان در مورد بهسازی و آسفالت راه روستایی ترس و پل تنگ هفت منطقه پاپی و جاده دسترسی و پل ارتباطی روستای دارایی در آینده نزدیک قول مساعد داد.

انتهای پیام/

منبع: یافته

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات