معاون دادگستری لرستان:

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان گفت: در حاشیه شهر خرم آباد مردم از سوءتغذیه رنج می برند و در گل سفید آب شرب وجود ندارد.

به گزارش لرستان خبر، محمدتقی شاکرمی بعدازظهر سه شنبه در جلسه بررسی مخاطرات شهر خرم آباد با بیان اینکه حقوق شهروندی از حقوق عمومی محسوب می شود، اظهار داشت: در حاشیه شهر خرم آباد مردم از سوءتغذیه رنج می برند و در گل سفید آب شرب وجود ندارد.

 

وی با بیان اینکه حقوق عمومی را فدای باندبازی کرده ایم، عنوان کرد: این جلسات مدیریت بحران را در این محله های حاشیه نشین بگیرید و حرف مردم را بشنوید.

 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان آگاه کردن مردم را یکی از حقوق شهروندی دانست و ادامه داد: شهرداری های ما نیز خوب عمل نکرده و افراد غیرمتخصص در شهرداری مشغول به کار شده اند.

 

شاکرمی تصریح کرد: فضل پاییز و باران های پاییزی و سیلاب های آن در راه است که باید اطلاع رسانی کرده و مردم را در این زمینه آگاه سازیم چراکه وجود مشکلات متعدد مردم را نسبت به نظام بدبین می کند.

 

وی با اشاره به اینکه نظام مهندسی رها شده و اصلا در ساخت و سازها نظارت نمی کند، افزود:  ساخت پیلوت های غیراستاندارد در سیلاب ها مشکلات متعددی را به وجود می آورد.

 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان با بیان اینکه در ادارات ما هیچگونه سیستم اطفاء حریقی وجود ندارد، ادامه داد: شهرداری متولی شهر است و باید از نیروهای کیفی استفاده کند.

 

شاکرمی قانون گریزی را بزرگترین آفت شهر دانست و یادآور شد: امروز اگر مردم را به حقوقشان آگاه کنیم مشکلات ما خیلی کمتر خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع: سفیر افلاک

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات