عضو شورای شهر خرم‌آباد:

برطرف کردن مشکل دفع آب‌های سطحی گلدشت خرم‌آباد در دستور کار است

به گزارش لرستان خبر، سجاد بابایی در نهمین جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد که با حضور دادستان خرم‌آباد، شهرداری‌ مناطق سه‌گانه و مدیرعامل پارک‌ها و فضای سبز خرم‌آباد در محل شورا برگزار شد، اظهار داشت: مشکل عمده‌ای که بار مالی زیادی برای شهرداری به وجود آورده است سندهایی است که مربوط به حریم رودخانه‌های شهر است که باید به آن رسیدگی شود.

وی افزود: حل مشکل دفع آب‌های سطحی گلدشت یکی از کارهایی است که در دستور کارداریم و بنا است که  نه به‌صورت مُسکن بلکه  قسمت عمده‌ای از این مشکل را برطرف کنیم.

عضو شورای شهر خرم‌آباد با اشاره به رفع این مشکل عنوان کرد: مقررشده تا طی هفته‌های آینده از تقاطع بین خیابان ایران‌زمین و بهارستان تا خیابان حکمت  حفاری انجام شود که راه تردد را مختل می‌کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر مسیر جایگزین این خیابان مشخص و زیرسازی آن را انجام دادیم که متأسفانه در این مورد نیز با معارضان مواجه شده اجازه ادامه و تکمیل کار داده نمی‌شود.

بابایی تصریح کرد: مگر می‌شود دستگاه‌های شهرداری کوه را صاف‌کرده باشند ولی افرادی سندش را داشته باشد؛ بنابراین از دادستان خرم‌آباد درخواست داریم تا برای رفاه حال همشهریان در این منطقه مشکل معارض خیابان آهوان یا همان منطقه را رفع کند.

رستم کوشکی دیگر عضو شورای شهر خرم‌آباد با اشاره به اجرای موفق طرح پویش تبلیغات پاک در انتخابات گفت: رازانی دادستان خرم‌آباد همواره در کنار ما حضورداشته و همواره پا به‌پای شورا و  شهرداری بوده‌اند.

وی بابیان اینکه درگذشته به دلیل سوء مدیریت ساخت‌وسازها به  دل کوه‌ها کشیده شده است، خاطرنشان کرد: این امر سبب ایجاد مشکلاتی برای شهر شده است.

کوشکی تصریح کرد: متأسفانه تصویر شورای شهر از دید مردم خوب نیست و مردم فکر می‌کنند که همیشه اعضای شورای شهر به دنبال پول هستند، بنابراین همراهی و پشتیبانی دادستان با شورای شهر می‌تواند تا حدودی این ذهنیت بد را برطرف کند.

انتهای پیام/

نوع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات