برادر شهید حججی:

برادر شهید حججی گفت: محسن آنگونه که دلش می‌خواست شهید شد.

به گزارش لرستان خبر، برادر شهید حججی در همایش شهیدشناسی که با محوریت شهید حججی در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: محسن در تمام نوشته‌هایی که از خود گذاشته گفته است که خدایا من شهادت بدون درد نمی‌خواهم.
 

وی افزود: هفته‌های اول برای محسن بسیار بی‌تاب بودیم اما وقتی نوشته‌هایش را خواندیم کمی آرام گرفتیم که آنگونه که دلش می‌خواسته شهید شده است.

مادر شهید محسن حججی نیز در این همایش اظهار داشت: محسن از کودکی به اهل بیت علاقه نشان می‌داد و با من به روضه می‌آمد و مرتب زیارت عاشورا می‌خواند.

وی افزود: او از سال ۹۴ به سوریه رفته بود اما برای اینکه من ناراحت و نگران نشوم به من نگفته بودند، البته پدر، همسر و خواهرانش از این موضوع خبر داشتند.

مادر شهید محسن حججی گفت: بار آخر که از سوریه برگشته بود از من درخواست کرد که برایش دعا کنم به سوریه برود و من هم وقتی دیدم که او علاقه دارد برایش دعا کردم اما در دلم دعا کردم که سالم برگردد.

وی عنوان کرد: وقتی که به سوریه رفت چند هفته با من تماس می‌گرفت و من هم از او می‌خواستم زودتر برگردد اما یک روز که منتظرش بودم به من زنگ بزند زنگ نزد و بعد هم خبر اسارتش را به ما دادند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات