دهمین رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق، در تاریخ 24 آذرماه 1396 با حضور معلمان، مدیران مدراس، دانشجویان، اساتید، کارشناسان آموزشی و عموم علاقه‌مندان به حوزه تعلیم و تربیت در مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌گردد.

به گزارش لرستان خبر، چهارسوق رویدادی دوره‌ای است که با حضور فعالان تعلیم و تربیت برگزار می‌شود. این رویداد شامل  ارائه‌های کوتاه و آموزنده با موضوع تجربه‌ها و ایده‌های نوی آموزشی است. هم‌چنین چهارسوق، فضای گفتگو میان شرکت‌کنندگان را فراهم می‌کند تا بتواند بستری برای برقراری ارتباطات موثر و کارآمد در حوزه تعلیم و تربیت باشد. به‌طور کلی چهارسوق، گردهمایی معلمان، مدیران مدارس، دانشجویان، اساتید، کارشناسان آموزشی و نیز عموم افرادی است که دغدغۀ رشد و تعلیم و تربیت را دارند.

مخاطبان چهارسوق، معلمان و مدیران دانشجویان و پژوهشگرانی هستند که، دغدغه رشد حرفه‌ای و کسب نتایج ارزش‌مندتر از کاری که انجام می‌دهند را دارند. چهارسوق فضایی را ایجاد می‌کند که در آن مخاطبان با ایده‌ها و تجربه‌های نوی آموزشی و تربیتی آشنا می‌شوند. هم‌چنین نیاز مخاطبان به شکل‌گیری ارتباط‌های حرفه‌ای جدید، به وسیله تعاملی که با سخنرانان و دیگر شرکت‌کنندگان برقرار می‌کنند، برطرف می‌شود و در فضاهای تعاملی چهارسوق ارتباط‌های موثر بین افراد شکل می‌گیرد.

در رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق ارائه‌دهندگانی از حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت ایده‌ها و تجربه‌های نوی خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشته‌اند. از تولد رویداد چهارسوق در بهار سال 1392 تا کنون فعالان آموزشی بسیاری در قامت ارائه‌دهنده و نیروهای اجرایی همراه چهارسوق بوده‌اند. 

در نه رویداد گذشته چهارسوق ده‌ها ایده و تجربه آموزشی در نشست‌های چهارسوق ارائه شده است؛ ارائه‌هایی که هرکدام جرقه‌ای برای ذهن‌های پویا و خلاق هستند.

افراد زیر در دهمین رویداد نوآوری‌های چهارسوق ایده‌ها و تجربیات خود در حوزه تعلیم و تربیت را با شرکت‌کنندگان درمیان خواهند گذاشت:

 احمدرضا اعلایی؛ موسسه حسینیه کودک شهید چمران

 رضا امیرخانی؛ نویسنده

 محمدمهدی باقری؛ هم‌بنیانگذار موسسه ویراستاران

 علی زرافشان؛ معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش

 محمد ساعتچی؛ هم‌بنیان‌گذار بازی Quiz of kings

 اردوان مجیدی؛ موسس مدرسه حکمت بابلسر

سیدمحسن میرمحمدصادقی؛ مدیرعامل موسسه نیک‌زیست فردا

مهدی نادری؛ معلم مدرسه روستایی

 محمد نیرو؛ معاون پژوهشی مجتمع آموزشی صلحا

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت چهارسوق برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد اقدام نمایند.

chaharsoogh.ir/events/ch10

اطلاعات بیشتر روی کانال چهارسوق در دسترس می‌باشد:

t.me/chaharsoogh_edu

لازم به ذکر است که ثبت‌نام زودهنگام در دهمین رویداد چهارسوق، تا روز یک‌شنبه، 19 آذرماه مشمول تخفیف ویژه می‌باشد.

منبع: افکارنیوز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات